Xfce Apps - en to nl translation catalogue (314 entries)

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: addr:
nl: adres:

en: Time total:
nl: Totale tijd:

en: length
nl: duur

en: Flushing cache...
nl: Tijdelijke opslag aan het legen...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
nl: Voer a.u.b. een beschrijfbare schijf in en druk op Enter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
nl: Kan schijfstatus niet bepalen - druk op Enter om het opnieuw te proberen.

en: CD copying finished successfully.
nl: Kopiëren van CD met succes voltooid.

en: Data composition
nl: Gegevensverzameling

en: Adding files to the composition
nl: Bestanden toevoegen aan de verzameling...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Quick Blank
nl: Snel wissen

en: Full Blank (slow)
nl: Volledig wissen (langzaam)

en: Quick Format
nl: Snel formatteren

en: Full Format
nl: Volledig formatteren (langzaam)

en: Quick Deformat
nl: Snel ontformatteren

en: Full Deformat (slow)
nl: Volledig ontformatteren (langzaam)

en: Eject the disc
nl: Schijf uitwerpen

en: Default value for eject checkbox
nl: Standaardwaarde voor aanvinkvakje voor uitwerpen

en: Blank Disc
nl: Schijf wissen

en: Burning device
nl: Brandapparaat

en: Blank mode
nl: Wismodus

en: Options
nl: Opties

en: E_ject disk
nl: Schijf uitw_erpen

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Blank
nl: _Wissen

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
nl: De ingebrachte schijf is al leeg.

note: these ones we can blank
en: Ready
nl: Klaar

en: No disc detected in the drive.
nl: Geen schijf bespeurd in het station.

en: Disc is not erasable.
nl: Schijf is niet wisbaar.

en: Blanking disc...
nl: Schijf aan het wissen...

en: Done
nl: Klaar

en: Failure
nl: Mislukking

en: Unable to grab the drive.
nl: Kon het station niet opeisen.

en: Image
nl: Schijfkopie

en: Show volume name
nl: Toon naam van opslagmedium

en: Show a text entry for the name of the volume
nl: Toon een tekst-invulveld voor de naam van het opslagmedium

en: Burn Composition
nl: Verzameling branden

en: Composition name
nl: Naam van verzameling

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
nl: <small>Wilt u de standaardnaam van de verzameling veranderen?</small>

en: _Dummy write
nl: Brandactie _nabootsen

en: Burn_Free
nl: _Vrijuit branden

en: Stream _Recording
nl: Opnemen van stromen

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
nl: Alleen _ISO maken

en: _Burn Composition
nl: Verzameling _branden

en: Could not create destination ISO file: %s
nl: Kon het bestemmings-ISO-bestand niet maken: %s

en: Writing ISO...
nl: ISO aan het schrijven...

en: An error occurred while writing ISO: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het wegschrijven van ISO: %s

en: An error occurred in the burn backend.
nl: Er is een fout opgetreden in de onderliggende branddienst.

en: The write mode is not supported currently.
nl: De brandmodus wordt thans niet ondersteund.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
nl: Kon geen ISO-bronstructuur maken.

en: Burn image
nl: Brand schijfkopie

note: file
en: Image to burn
nl: Schijfkopie om te branden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Disc images
nl: Schijfkopieën

en: _Quit after success
nl: Sluit af na geslaagde voltooiing

en: _Burn image
nl: Schijfkopie _branden

en: Burn mode is not currently implemented.
nl: Brandmodus is thans niet beschikbaar.

en: An error occurred in the burn backend
nl: Er is een fout opgetreden in de onderliggende branddienst

en: Unable to determine image size.
nl: Kan omvang van de schijfkopie niet bepalen.

en: Cannot open image.
nl: Kan schijfkopie niet openen.

en: Burning image...
nl: Schijfkopie aan het branden...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
nl: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Kies a.u.b. een schijfkopie om te branden</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
nl: Kan geen gegevens toevoegen aan multisessie-schijf in deze brandmodus (gebruik in plaats daarvan TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
nl: Gesloten schijf met gegevens bespeurd. Heb lege of beschrijfbare schijf nodig

en: No disc detected in drive
nl: Geen schijf bespeurd in station

en: Cannot recognize state of drive and disc
nl: Kan status van station en schijf niet herkennen

en: The selected image does not fit on the inserted disc
nl: De gekozen schijfkopie past niet op de ingebrachte schijf

en: Failed to get image size
nl: Kon omvang van schijfkopie niet bepalen

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
nl: Vergewis u ervan dat u een geldig bestand hebt gekozen en dat u de juiste rechten hebt om het te benaderen.

en: Audio composition
nl: Geluidverzameling

en: Welcome
nl: Welkom

en: Copy data CD
nl: Gegevens-CD kopiëren

en: CD Reader device
nl: CD-leesapparaat

en: On the _fly
nl: Per _direct

en: _Copy CD
nl: _CD kopiëren

en: Please insert a recordable disc.
nl: Voer a.u.b. een beschrijfbare schijf in.

en: Writing CD...
nl: CD aan het schrijven...

en: Reading CD...
nl: CD aan het lezen...

en: Copy data DVD
nl: Gegevens-DVD kopiëren

en: DVD Reader device
nl: DVD-leesapparaat

en: _Copy DVD
nl: DVD _kopiëren

en: Create ISO from CD
nl: ISO maken van CD

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add the selected file(s) to the composition
nl: Voeg de geselecteerde bestand(en) toe aan de verzameling

en: Create directory
nl: Maak map

en: Add a new directory to the composition
nl: Voeg een nieuwe map toe aan de verzameling

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove the selected file(s) from the composition
nl: Verwijder de geselecteerde bestand(en) uit de verzameling

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear the content of the composition
nl: Inhoud van de verzameling wissen

en: Volume name :
nl: Naam van opslagmedium:

en: Contents
nl: Inhoud

en: Size
nl: Grootte

en: Local Path
nl: Lokaal pad

en: You must give a name to the file.
nl: U moet het bestand een naam geven.

en: A file with the same name is already present in the composition.
nl: Een bestand met dezelfde naam is al aanwezig in de verzameling.

en: New directory
nl: Nieuwe map

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
nl: Gegevens %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
nl: %s kan niet worden toegevoegd aan de verzameling, omdat het de maximaal toegestane bestandgrootte voor iso9660 overschrijdt.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
nl: %s is groter dan wat iso9660 niveau 2 toestaat. Dit kan een probleem zijn voor oude systemen of oude programmatuur.

en: Adding home directory
nl: Thuismap aan het toevoegen

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
nl: U staat op het punt om uw volledige thuismap toe te voegen aan de verzameling. Dit zal waarschijnlijk een hele tijd duren, en zal ook de verzameling vermoedelijk te groot maken om op één schijf te passen.
    
    Weet u zeker dat u door wil gaan?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
nl: Een bestand met de naam '%s' bestaat al in deze map; het bestand is niet toegevoegd.

en: %s: out of memory
nl: %s: geen geheugen meer

en: %s: node name not unique
nl: %s: naam van node is niet uniek

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
nl: Dupliceer bestandnaam '%s' voor '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
nl: Fout(en) bij toevoegen van bestanden

en: OK
nl: Oké

en: Show writers only
nl: Toon alleen branders

en: Show speed selection
nl: Toon snelheidkeuze

en: Show speed selection combo
nl: Toon snelheidkeuze-combinatie

en: Show mode selection
nl: Toon moduskeuze

en: Show mode selection combo
nl: Toon moduskeuze-combinatie

en: Is it a valid combination
nl: Is het een geldige combinatie?

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
nl: Is de combinatie van apparatuur en schijf in staat om de verzameling te branden?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
nl: De wismodus toont andere boodschappen voor schijfstatus dan de normale modus

en: _Speed:
nl: _Snelheid :

en: Write _mode:
nl: Brand_modus:

en: Empty speed list
nl: Lege snelhedenlijst

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
nl: <b>Kon geen snelhedenlijst voor het station ophalen.</b>
    
    Dit is een bekende fout, die bij sommige stations plaatsvindt. Als u hem zou willen herstellen, kijk dan eens
    naar het bibliotheekbestand libburn.
    
    Branden zou nog steeds moeten lukken, maar als ook daar problemen mee zijn, laat het ons dan alstublieft weten.
    <i>Bij voorbaat dank!</i>

en: Continue to _show this notice
nl: Ga door met het _tonen van deze melding

en: default
nl: standaard

en: A full, but erasable disc is in the drive
nl: Er zit een volle, maar wisbare schijf in het station

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
nl: Wilt u de schijf wissen, zodat die kan worden gebruikt voor het aanstaande brandproces?

en: Drive can't burn on the inserted disc
nl: Station kan niet branden op de ingebrachte schijf

en: Drive is empty
nl: Station is leeg

en: Sorry, multisession is not yet supported
nl: Excuus, multisessie wordt nog niet ondersteund

en: Inserted disc is full
nl: Ingebrachte schijf is vol

en: Inserted disc is unsuitable
nl: Ingebrachte schijf is ongeschikt

en: Cannot access drive (it might be in use)
nl: Kan station niet benaderen (het zou in gebruik kunnen zijn)

en: Error determining disc
nl: Fout bij bepalen van schijf

en: Write-once disc, no blanking possible
nl: Eenmalig beschrijfbare schijf, wissen is onmogelijk

en: DVD+RW does not need blanking
nl: DVD+RW heeft geen wissen nodig

en: Inserted disc is already blank
nl: Ingebrachte schijf is al leeg

en: Automatic
nl: Automatisch

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
nl: Met stiltes tussen nummers / Track-At-Once (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
nl: Multisessie / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
nl: Aantal branders in het systeem

en: Number of drives in the system
nl: Aantal stations in het systeem

en: Number of drives in the system (readers and writers)
nl: Aantal stations in het systeem (lezers en branders)

en: List of devices
nl: Apparatenlijst

en: Currently selected device
nl: Thans gekozen apparaat

note: globals
en: Folder
nl: Map

en: File
nl: Bestand

en: Type
nl: Soort

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

note: load the user's home dir
en: %s's home
nl: %s's thuismap

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
nl: Kon '%s' niet ontkoppelen. Het station kan dus niet worden gebruikt voor branden.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
nl: Open het dialoogscherm voor schijfkopie branden, desgewenst gevolgd door de bestandsnaam van de schijfkopie

en: Open the blank disc dialog
nl: Open het dialoogscherm voor lege schijf

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
nl: Begin een gegevensverzameling, desgewenst gevolgd door bestanden/mappen om aan de verzameling toe te voegen

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
nl: Begin een geluidverzameling, desgewenst gevolgd door bestanden/mappen om aan de verzameling toe te voegen

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
nl: Kies de transcoder; voer --transcoder=list uit om de beschikbare transcoders te zien

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
nl: Start de bestandbeheerder in de opgegeven map, of in de huidige map indien er geen is opgegeven (standaard start hij in uw persoonlijke map)

en: Display program version and exit
nl: Toon programmaversie en sluit af

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
nl: Toon hoofdprogramma zelfs wanneer er een andere actie is opgegeven op de opdrachtregel.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
nl: %s: %s
    Probeer '%s --help' om een volledige lijst te zien van beschikbare opties voor de opdrachtregel.

en: Unable to initialize the burning backend.
nl: Kon de onderliggende branddienst niet initialiseren.

en: No burners are currently available
nl: Er zijn thans geen branders beschikbaar

en: Possibly the disc(s) are in use, and cannot get accessed.
    
    If no disc is in the drive, check that you have read and write access to the drive with the current user.
nl: Mogelijk is/zijn de schijf/schijven in gebruik, en kan er dus geen toegang plaatsvinden.
    
    Indien er geen schijf aanwezig is in het station, kijk dan na of u lees-/schrijftoegang heeft tot het station voor de huidige gebruiker.

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
nl: Kon transcoder %s niet initialiseren: %s
    	(terug aan het vallen op de basis-implementatie)

en: Image file '%s' does not exist.
nl: Schijfkopiebestand '%s' bestaat niet.

en: New data composition
nl: Nieuwe gegevensverzameling

en: New audio composition
nl: Nieuwe geluidverzameling

en: Blank CD-RW
nl: Wis CD-RW

en: Burn Image
nl: Brand schijfkopie

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh file list
nl: Bestandenlijst vernieuwen

en: Another cd burning GUI
nl: Een grafische schil voor het branden van CD's

en: Label
nl: Etiket

en: The text of the label
nl: De tekst van het etiket

en: Show close button
nl: Toon sluitknop

en: Determine whether the close button is visible
nl: Bepaal of de sluitknop zichtbaar is

en: Formatting...
nl: Aan het formatteren...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
nl: Kan geen gegevens toevoegen aan multisessie-schijf in deze brandmodus (gebruik in plaats daarvan TAO).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
nl: Gesloten schijf met gegevens ontdekt, er is een lege of beschrijfbare schijf nodig.

en: No disc detected in drive.
nl: Geen schijf ontdekt in station.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
nl: Kan de status van station en schijf niet herkennen.

en: Formatting failed.
nl: Formatteren is mislukt.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
nl: Er is niet genoeg ruimte beschikbaar op de ingebrachte schijf.

en: Burning track %2d/%d...
nl: Spoor %2d/%d aan het branden...

en: Burning composition...
nl: Verzameling aan het branden...

en: standby
nl: paraat

en: ending
nl: aan het eindigen

en: failing
nl: aan het falen

en: unused
nl: ongebruikt

en: abandoned
nl: verlaten

en: ended
nl: beëindigd

en: aborted
nl: afgebroken

en: no info
nl: geen informatie

en: Writing Lead-In...
nl: Inleidende gegevens aan het schrijven...

en: Writing Lead-Out...
nl: Afsluitende gegevens aan het schrijven...

en: Writing pregap...
nl: Pregap aan het schrijven...

en: Closing track...
nl: Spoor aan het sluiten...

en: Closing session...
nl: Sessie aan het sluiten...

en: see console
nl: zie terminal

en: User Aborted
nl: Door gebruiker afgebroken

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Tune how Xfburn behaves
nl: Pas het gedrag van Xfburn aan

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: _Clean temporary directory on exit
nl: Maak tijdelijke map leeg bij afsluiten

en: File browser
nl: Bestandbeheerder

en: Show _hidden files
nl: Toon _verborgen bestanden

en: Show human_readable filesizes
nl: Toon leesba_re bestandgroottes

en: General
nl: Algemeen

en: Devices
nl: Apparaten

en: Detected devices
nl: Gevonden apparaten

en: Name
nl: Naam

en: Revision
nl: Versie

en: Node
nl: Systeemnaam

en: Write CD-R
nl: CD-R branden

en: Write CD-RW
nl: CD-RW branden

en: Write DVD-R
nl: DVD-R branden

en: Write DVD-RAM
nl: DVD-RAM branden

en: Write Blu-ray
nl: Blu-ray branden

en: Sc_an for devices
nl: Zoek naar _apparaten

en: Show warning on _empty speed list
nl: Toon waarschuwing bij lege snelhedenlijst

en: FIFO buffer size (in kb)
nl: FIFO-buffergrootte (in kb)

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
nl: Verandering van deze instelling wordt pas van kracht na herstart van het programma.

note: label
en: Initializing...
nl: Aan het initialiseren...

en: Estimated writing speed:
nl: Geschatte schrijfsnelheid:

en: unknown
nl: onbekend

en: FIFO buffer:
nl: FIFO-buffer:

en: Device buffer:
nl: Apparaatbuffer:

note: action buttons
en: _Stop
nl: _Staken

en: Close
nl: Sluiten

en: Are you sure you want to abort?
nl: Weet u zeker dat u wil afbreken?

en: Min. fill was %2d%%
nl: Min. vulling was %2d%%

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Formatted.
nl: Geformatteerd.

en: Failed
nl: Mislukt

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Aborting...
nl: Aan het afbreken...

en: Select command
nl: Kies opdracht

en: File(s) to add to composition
nl: Aan de verzameling toe te voegen bestand(en)

en: Welcome to Xfburn!
nl: Welkom bij Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
nl: <big>Brand schijf_kopie</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
nl: Brand een vooraf vervaardigde compositie, d.i. een .ISO-bestand

en: <big>New _Data Composition</big>
nl: <big>Nieuwe gegevens_verzameling</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
nl: Maak een nieuwe gegevensschijf met de bestanden van uw keuze

en: <big>_Blank Disc</big>
nl: <big>Wis _schijf</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
nl: Bereid de herbeschrijfbare schijf voor op nieuwe brandactie

en: <big>_Audio CD</big>
nl: <big>_Geluid-CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
nl: Geluid-CD afspeelbaar in normale stereo-installaties

en: What files can get burned to an audio CD?
nl: Welke bestanden kunnen er worden gebrand op een geluid-CD?

en: Length
nl: Lengte

en: Artist
nl: Artiest

en: Title
nl: Titel

en: Filename
nl: Bestandnaam

en: Cannot burn audio onto a DVD.
nl: Kan geen geluid branden op een DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
nl: 99 nummers is het maximum.

en: A problem with the burn backend occurred.
nl: Er is een probleem opgetreden met de onderliggende branddienst.

en: Proceed to Burn
nl: Ga door met branden

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
nl: U probeert meer op de schijf te branden dan er op past.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de achtergronddienst voor branden

en: basic
nl: basis

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
nl: De basis-codeerder is ingebouwd, en
    heeft geen bibliotheekbestand nodig.
    Maar hij kan alleen omgaan met
    niet-gecomprimeerde .wav-bestanden.
    Als u geluidverzamelingen wil maken
    van andere geluidbestanden, compileer
    dan a.u.b. met gstreamer-ondersteuning.

en: File %s does not have a .wav extension
nl: Bestand %s heeft geen .wav-extensie

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
nl: Bestand %s bevat geen ongecomprimeerde PCM wave audio

en: Could not stat %s: %s
nl: Kon niet stat %s: %s

en: Could not open %s.
nl: Kon %s niet openen.

en: Could not open %s: %s
nl: Kon %s niet openen: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van gstreamer voor transcoderen

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
nl: %s ontbreekt.
    
    U hebt geen decoder geïnstalleerd voor dit bestand.
    U zult waarschijnlijk moeten zoeken naar de
    gst-plugins-*-pakketten voor de benodigde invoegsels.

en: File content has a decoder but is not audio.
nl: Bestandsinhoud heeft een decoder maar is geen geluid.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
nl: De gstreamer-codeerder gebruikt het 
    gstreamer-bibliotheekbestand voor het 
    maken van geluidverzamelingen.
    
    In principe zouden alle geluidbestanden
    ondersteund moeten zijn, wanneer de juiste
    invoegsels zijn geïnstalleerd.
    Indien een geluidbestand niet wordt
    herkend, zorg er dan voor dat u de 
    invoegsels 'good', 'bad' en 
    'ugly' allemaal hebt geïnstalleerd.

en: No information available on which plugin is required.
nl: Er is geen informatie beschikbaar over welk invoegsel is vereist.

en: Required plugins:
nl: Vereiste invoegsels:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
nl: Er is een fout opgetreden bij het identificeren van '%s' met gstreamer

en: A plugin
nl: Een invoegsel

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
nl: Gstreamer wilde niet beginnen met transcoderen (duurde te lang)

en: Failed to change songs while transcoding
nl: Kon geen liedjes wisselen tijdens transcoderen

en: none
nl: geen

en: not implemented
nl: niet geïmplementeerd

en: Display name
nl: Schermnaam

en: Device address
nl: Apparaat-adres

en: Device revision
nl: Apparaatversie

en: Device Revision
nl: Apparaatversie

en: Burn speeds supported by the device
nl: Brandsnelheden ondersteund door het apparaat

en: Disc status
nl: Schijfstatus

en: Profile no. as reported by libburn
nl: Profielnummer zoals gemeld door libburn

en: Profile name as reported by libburn
nl: Profielnaam zoals gemeld door libburn

en: Is the disc erasable
nl: Is de schijf wisbaar

en: Can burn CDR
nl: Kan CD-R branden

en: Can burn CDRW
nl: Kan CD-RW branden

en: Can burn DVDR
nl: Kan DVDR branden

en: Can burn DVDPLUSR
nl: Kan DVDPLUSR branden

en: Can burn DVDRAM
nl: Kan DVDRAM branden

en: Can burn Blu-ray
nl: Kan Blu-ray branden

en: _Files
nl: _Bestanden

en: New _data composition
nl: Nieuwe gege_vensverzameling

en: New _audio composition
nl: Nieuwe _geluidverzameling

en: _Close composition
nl: Verzameling _sluiten

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Edit
nl: Be_werken

en: Prefere_nce
nl: _Voorkeur

en: _Action
nl: _Actie

en: _View
nl: _Tonen

en: Show Toolbars
nl: Werkbalken tonen

en: Show Filebrowser
nl: Bestandbeheerder tonen

en: _Help
nl: _Hulp

en: About
nl: Over

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Rename Artist
nl: Naam artiest wijzigen

en: Rename Title
nl: Titel wijzigen

en: Data Composition
nl: Gegevensverzameling

en: Disk Burning
nl: Schijf branden

en: CD and DVD burning application
nl: CD- en DVD-brandprogramma

en: Burn Image (xfburn)
nl: Brand schijfkopie (xfburn)

en: A simple CD burning tool
nl: Een eenvoudig gereedschapje voor het branden van DVD's

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
nl: Xfburn is een eenvoudig brandgereedschapje voor CD's en DVD's, gebaseerd op de libburnia-bibliotheekbestanden. Het kan CD/DVD(-RW)'s wissen, iso-schijfkopieën branden en maken, audio-CD's vervaardigen en persoonlijke gegevensverzamelingen branden op CD of DVD. Het is stabiel en wordt actief ontwikkeld.
