Xfce4-appfinder - en to cs translation catalogue (87 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
cs: Vynuceně ukončeno

en: All Applications
cs: Všechny aplikace

en: Name
cs: Název

en: Comment
cs: Komentář

en: Command
cs: Příkaz

en: Categories
cs: Kategorie

en: Filename
cs: Název souboru

en: Application has no command
cs: Aplikace nemá žádný příkaz

en: Commands History
cs: Historie příkazů

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: C_lear
cs: _Vyčistit

en: This will permanently clear the custom command history.
cs: Tato akce trvale vymaže historii vlastních příkazů.

en: Are you sure you want to clear the command history?
cs: Opravdu chcete vymazat historii příkazů?

en: _Delete
cs: _Smazat

en: The custom action will be deleted permanently.
cs: Uživatelská akce bude nevratně smazána.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
cs: Opravdu chcete vymazat vzor „%s“?

en: Application Finder
cs: Vyhledávač aplikací

en: Toggle view mode
cs: Přepnout režim pohledu

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: La_unch
cs: Sp_ustit

en: Failed to launch desktop item editor
cs: Spuštění editoru položek plochy se nezdařilo.

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
cs: Tato akce trvale odebere upravený soubor spouštěče z vaší domovské složky.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
cs: Opravdu chcete vrátit zpět „%s“?

en: Failed to remove desktop file
cs: Odebrání souboru spouštěče se nezdařilo

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
cs: Skrytou položku odkryjte ručním odebráním souboru spouštěče z „%s“ nebo tento soubor otevřete a odeberte z něj řádek „%s“.

en: _Hide
cs: _Skrýt

en: Are you sure you want to hide "%s"?
cs: Opravdu chcete „%s“ skrýt?

en: Remove From Bookmarks
cs: Odebrat ze záložek

en: Add to Bookmarks
cs: Přidat do záložek

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Revert
cs: V_rátit změny

en: Start in collapsed mode
cs: Spustit ve sbaleném režimu

en: Print version information and exit
cs: Zobrazit informace o verzi a ukončit

en: Replace the existing service
cs: Nahradit existující službu

en: Quit all instances
cs: Ukončit všechny instance

en: Do not try to use or become a D-Bus service
cs: Nepokoušet se použít nebo stát se službou sběrnice D-Bus

en: Type "%s --help" for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem „%s --help“.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
cs: Vývojářský tým prostředí Xfce. Všechna práva vyhrazena.

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Chyby prosíme hlaste na <%s>.

en: Prefix
cs: Předpona

en: Regular Expression
cs: Regulární výraz

en: Very Small
cs: Velmi malý

en: Smaller
cs: Menší

en: Small
cs: Malý

en: Normal
cs: Běžný

en: Large
cs: Velký

en: Larger
cs: Větší

en: Very Large
cs: Velmi velký

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Remember last _selected category
cs: Zapamatovat _si poslední vybranou kategorii

en: Always c_enter the window
cs: Okno vždy vystř_edit

en: Center the window on startup.
cs: Při spuštění vystředit okno.

en: Keep running _instance in the background
cs: Ponechat spuštěnou _instanci na pozadí

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
cs: Ponechat spuštěnou instanci na pozadí namísto ukončení aplikace po uzavření jejího posledního okna z důvodu zrychlení otevírání nových oken. Pokud chcete snížit spotřebu paměti, tuto možnost vypněte.

en: Single window
cs: Jedno okno

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
cs: Pokud je instance spuštěna na pozadí, otevřít najednou pouze jedno okno.

en: Sort recently used items first
cs: Seřadit nedávno použité položky na začátek

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
cs: Vždy umístí nahoru nedávno použité položky.

en: Behaviour
cs: Chování

en: _View items as icons
cs: _Zobrazit položky jako ikony

en: Text besi_de icons
cs: Text ve_dle ikon

en: Ite_m icon size:
cs: Veli_kost ikony položky:

en: Hide category pane
cs: Skrýt podokno kategorie

en: Hide category panel and show all applications.
cs: Skrýt panel kategorie a zobrazit všechny aplikace.

en: Categ_ory icon size:
cs: Velik_ost ikony kategorie

en: Appearance
cs: Vzhled

en: C_lear Custom Command History
cs: _Smazat historii vlastních příkazů

en: History
cs: Historie

en: _General
cs: _Obecné

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
cs: Vlastní akce jsou dostupné pouze ve sbaleném režimu.

en: Pattern
cs: Vzorek

en: Add a new custom action.
cs: Přidat novou vlastní akci.

en: Remove the currently selected action.
cs: Smazat aktuálně vybranou akci.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
cs: Pokud je typ nastaven na předponu, %s se nahradí řetězcem po vzorku a %S kompletním vstupním textem. Regulární výrazy použijte pomocí \0 a \<num>.

en: Co_mmand:
cs: _Příkaz:

en: Patte_rn:
cs: V_zorek:

en: _Type:
cs: _Typ:

en: _Save match in command history
cs: _Uložit shodu v historii příkazů

en: Custom _Actions
cs: Vlastní _akce

en: Find and launch applications installed on your system
cs: Umožňuje najít a spouštět aplikace nainstalované v systému.

en: program;applications;bookmarks;
cs: program;aplikace;záložky;

en: Run Program...
cs: Spustit program…

en: Enter a command you want to launch
cs: Zadejte příkaz, který chcete spustit

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
cs: spustit;příkaz;aplikace;program,finder;hledat;najít;spouštěč;vše;všechno;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;

en: Application to quickly run applications and commands
cs: Aplikace pro rychlé spouštění aplikací a příkazů

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
cs: Vyhledávač aplikací je nástroj pro hledání a spouštění aplikací nainstalovaných v systému a rychlé spouštění příkazů. Také jej lze přetažením a puštěním položky na panel použít k rychlému přidání spouštěčů na panel Xfce.
