Xfce4-appfinder - en to hr translation catalogue (82 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
hr: Prisilno isključen

en: All Applications
hr: Svi programi

en: Name
hr: Ime

en: Comment
hr: Komentar

en: Command
hr: Naredba

en: Categories
hr: Kategorije

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Application has no command
hr: Program nema naredbe

en: Commands History
hr: Povijest naredbi

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: C_lear
hr: O_čisti

en: This will permanently clear the custom command history.
hr: Ovo će trajno očistiti povijest prilagođenih naredbi.

en: Are you sure you want to clear the command history?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti povijest naredbi?

en: _Delete
hr: _Obriši

en: The custom action will be deleted permanently.
hr: Prilagođena akcija biti će trajno izbrisana.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati uzorak "%s"?

en: Application Finder
hr: Nalaznik programa

en: Toggle view mode
hr: Promjeni način pregleda

en: _Preferences
hr: _Postavke

en: La_unch
hr: Po_kreni

en: Failed to launch desktop item editor
hr: Neuspjelo pokretanje uređivača stavki radne površine

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
hr: Ovo će trajno ukloniti prilagođenu datoteku radne površine iz vaše osobne mape.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti  "%s"?

en: Failed to remove desktop file
hr: Neuspjelo uklanjanje datoteke radne površine

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
hr: Za otkrivanje stavke morate ručno ukloniti datoteku radne površine iz "%s" ili otvoriti datoteku u istom direktoriju i ukloniti redak "%s".

en: _Hide
hr: _Sakrij

en: Are you sure you want to hide "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite sakriti "%s"?

en: Remove From Bookmarks
hr: Ukloni iz zabilješki

en: Add to Bookmarks
hr: Dodaj u zabilješke

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Revert
hr: _Vrati

en: Start in collapsed mode
hr: Pokreni u kompaktnom načinu

en: Print version information and exit
hr: Ispiši informaciju o verziji i izađi

en: Replace the existing service
hr: Zamijenite postojeći servis

en: Quit all instances
hr: Isključi sve instance

en: Do not try to use or become a D-Bus service
hr: Ne pokušavajte koristiti ili postati D-Bus usluga

en: Type "%s --help" for usage.
hr: Upiši  "%s --help" za uporabu.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
hr: Xfce razvojni tim.Sva prava pridržana.

en: Please report bugs to <%s>.
hr: Prijavite probleme u <%s>.

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Regular Expression
hr: Regularni izraz

en: Very Small
hr: Vrlo mala

en: Smaller
hr: Manja

en: Small
hr: Mala

en: Normal
hr: Normalna

en: Large
hr: Velika

en: Larger
hr: Veća

en: Very Large
hr: Vrlo velika

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Remember last _selected category
hr: Zapamti posljednju _izabranu kategoriju

en: Always c_enter the window
hr: Uvijek c_entriraj prozor

en: Center the window on startup.
hr: Centriraj prozor pri pokretanju.

en: Keep running _instance in the background
hr: Nastavi izvoditi pokrenutu _instancu u pozadini

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
hr: Umjesto isključivanja programa kada je zadnji prozor zatvoren, zadrži pokrenute za ubrzanje otvaranja novih prozora.Možda želite onemogućiti ovo da biste smanjili upotrebu memorije.

en: Single window
hr: Jedan prozor

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
hr: Otvori samo jedan prozor istovremeno kada se instanca programa izvodi u pozadini.

en: Behaviour
hr: Ponašanje

en: _View items as icons
hr: _Pogledaj stavke kao ikone

en: Text besi_de icons
hr: Tekst po_red ikona

en: Ite_m icon size:
hr: Ve_ličina ikone stavke:

en: Hide category pane
hr: Sakrij ploču kategorija

en: Hide category panel and show all applications.
hr: Sakrij ploču kategorija i prikaži sve aplikacije

en: Categ_ory icon size:
hr: Veli_čina ikone kategorije:

en: Appearance
hr: Izgled

en: C_lear Custom Command History
hr: O_čisti povijest prilagođenih naredbi

en: History
hr: Povijest

en: _General
hr: _Općenito

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add a new custom action.
hr: Dodaj novu prilagođenu akciju.

en: Remove the currently selected action.
hr: Uklonite trenutno odabranu akciju.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
hr: Ako je vrsta postavljena na prefiks, %s će biti zamijenjen nizom nakon uzorka, %S s potpunim tekstom unosa. Za regularne izraze možete koristiti \0 i \<num>.

en: Co_mmand:
hr: Na_redba:

en: Patte_rn:
hr: Uzor_ak:

en: _Type:
hr: _Vrsta:

en: _Save match in command history
hr: _Spremi podudarnu naredbu u povijest naredbi

en: Custom _Actions
hr: Prilagođene _radnje

en: Find and launch applications installed on your system
hr: Nađi i pokreni programe instalirane u vašem sustavu

en: Run Program...
hr: Pokreni program...

en: Enter a command you want to launch
hr: Unesite naredbu koju želite pokrenuti

en: Application to quickly run applications and commands
hr: Aplikacija za brzo pokretanje aplikacija i naredbi

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
hr: Nalaznik programa je alat za pronalazak instaliranih programa na sustavu te brzo izvođenje naredbi. Također se može koristiti za dodavanje brzih pokretača na Xfce ploču povlačenjem stavke te ispuštanjem na ploču.
