Xfce4-appfinder - en to kk translation catalogue (89 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
kk: Шығуға мәжбүрленген

en: All Applications
kk: Барлық қолданбалар

en: Name
kk: Аты

en: Comment
kk: Комментарий

en: Command
kk: Команда

en: Categories
kk: Санаттар

en: Filename
kk: Файл аты

en: Application has no command
kk: Қолданбада команда жоқ

en: Commands History
kk: Командалар тарихы

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: C_lear
kk: Та_зарту

en: This will permanently clear the custom command history.
kk: Бұл пайдаланушы командалар тарихын өшіреді.

en: Are you sure you want to clear the command history?
kk: Командалар тарихын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: The custom action will be deleted permanently.
kk: Пайдаланушы әрекеті өшіріледі.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
kk: "%s" шаблонын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Application Finder
kk: Қолданбаларды табушы

en: Toggle view mode
kk: Қарау түрін ауыстыру

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: La_unch
kk: Жө_нелту

en: Failed to launch desktop item editor
kk: desktop элементтер түзетушісін жөнелту сәтсіз

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
kk: Бұл әрекет нәтижесінде үй бумаңыздан өзіңіз жасаған desktop файлы өшіріледі.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
kk: "%s" болдырмауды қалайсыз ба?

en: Failed to remove desktop file
kk: desktop файлын өшіру сәтсіз

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
kk: Жасыруды болдырмау үшін сізге "%s" ішінен desktop файлын өшіру немесе файлды дәл сол бумада ашып, "%s" жолын өшіру керек.

en: _Hide
kk: Жа_сыру

en: Are you sure you want to hide "%s"?
kk: "%s" жасыруды шынымен қалайсыз ба?

en: Remove From Bookmarks
kk: Бетбелгілерден өшіру

en: Add to Bookmarks
kk: Бетбелгілерге қосу

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Revert
kk: Қайта_ру

en: Start in collapsed mode
kk: Қайырылған түрде іске қосылу

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Replace the existing service
kk: Бар қызметті ауыстыру

en: Quit all instances
kk: Барлық нұсқалардың жұмысын аяқтау

en: Do not try to use or become a D-Bus service
kk: D-Bus қызметін көру не болуды болдырмау

en: Type "%s --help" for usage.
kk: Қолдану ақпараты үшін "%s --help" енгізіңіз.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: Prefix
kk: Префикс

en: Regular Expression
kk: Тұрақты өрнек

en: Very Small
kk: Өте кіші

en: Smaller
kk: Кішірек

en: Small
kk: Кіші

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Large
kk: Үлкен

en: Larger
kk: Үлкенірек

en: Very Large
kk: Өте үлкен

en: _Close
kk: Жаб_у

en: _Help
kk: Кө_мек

en: Remember last _selected category
kk: Соңғы таңдалған са_натты есте сақтау

en: Always c_enter the window
kk: Тере_зені әрқашан ортаға туралау

en: Center the window on startup.
kk: Іске қосылғанда, терезені ортаға қарай туралау.

en: Keep running _instance in the background
kk: Фонда орындалып тұрған қолданбаны ұ_стау

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
kk: Соңғы терезе жабылғаннан кейін қолданбаны жабу орнына жаңа терезелерді ашу жылдамдығын арттыру үшін фонда жұмысты жасау. Жады қолдануды төмендету үшін осыны өшірсеңіз де болады.

en: Single window
kk: Дара терезе

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
kk: Қолданба фонда орындалып тұрса, бір уақытта тек бір терезені ашу.

en: Sort recently used items first
kk: Жуырда қолданылған нәрселер тізімін сұрыптау

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
kk: Жуырда қолданылған нәрселер тізім басында тұратындай етіп сұрыптау.

en: Behaviour
kk: Мінез-құлығы

en: _View items as icons
kk: Нәрс_елерді таңбашалар ретінде қарау

en: Text besi_de icons
kk: Таң_башалар қасындағы мәтін

en: Ite_m icon size:
kk: Нәр_се таңбашасы өлшемі:

en: Hide category pane
kk: Санаттар панелін жасыру

en: Hide category panel and show all applications.
kk: Санаттар панелін жасыру және барлық қолданбаларды көрсету.

en: Categ_ory icon size:
kk: Санат таң_башасы өлшемі:

en: Hide window decorations
kk: Терезе қоршауын жасыру

en: Hide window decorations such as title bar and borders.
kk: Атау жолағы және шекарасы сияқты терезе қоршауын жасыру.

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: C_lear Custom Command History
kk: Пайдаланушы командалар тар_ихын өшіру

en: History
kk: Тарих

en: _General
kk: Жал_пы

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
kk: Таңдауыңызша әрекеттер тек қайырылған түрде қолжетімді.

en: Pattern
kk: Шаблон

en: Add a new custom action.
kk: Жаңа таңдауыңызша әрекетті қосу.

en: Remove the currently selected action.
kk: Ағымдағы таңдалған әрекетті өшіру.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
kk: Егер түрі префикске орнатылса, %s орнына шаблоннан кейінгі мәтін қойылады, ал %S жазбаның толық мәтіні болады. Тұрақты өрнектер үшін сіз \0 пен \<сан> қолдана аласын.

en: Co_mmand:
kk: Ко_манда:

en: Patte_rn:
kk: Шаб_лон:

en: _Type:
kk: _Түрі:

en: _Save match in command history
kk: Сә_йкестікті командалар тарихында сақтау

en: Custom _Actions
kk: Пайдалану_шы әрекеттері

en: Find and launch applications installed on your system
kk: Жүйеңізде орнатылған қолданбаларды табады және орындайды

en: program;applications;bookmarks;
kk: бағдарлама;қолданбалар;бетбелгілер;

en: Run Program...
kk: Бағдарламаны жөнелту...

en: Enter a command you want to launch
kk: Жөнелткіңіз келетін команданы енгізіңіз

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
kk: жөнелту;команда;қолданба;бағдарлама;табушы;іздеу;жөнелткіш;барлығы;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;

en: Application to quickly run applications and commands
kk: Қолданбалар және командаларды жылдам жөнелтуге арналған қолданба

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
kk: Қолданбаларды табушы - бұл жүйеңізде орнатылған қолданбаларды табу және жөнелту, және де командаларды жылдам орындау үшін арналған сайман. Сонымен бірге, оның көмегімен қолданбалар көрінісінен тартып апару арқылы Xfce панеліне жөнелткіштерді қосуға болады.
