Xfce4-appfinder - en to lt translation catalogue (89 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
lt: Priverstinai baigti darbą

en: All Applications
lt: Visos programos

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Command
lt: Komanda

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Application has no command
lt: Programa neturi komandos

en: Commands History
lt: Komandų istorija

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: C_lear
lt: Iš_valyti

en: This will permanently clear the custom command history.
lt: Bus visam laikui išvalyta pasirinktinių veiksmų komandų istorija.

en: Are you sure you want to clear the command history?
lt: Ar tikrai norite išvalyti komandų istoriją?

en: _Delete
lt: Išt_rinti

en: The custom action will be deleted permanently.
lt: Pasirinktinis veiksmas bus ištrintas visam laikui.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti formą „%s“?

en: Application Finder
lt: Programų paieška

en: Toggle view mode
lt: Perjungti peržiūros veikseną

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: La_unch
lt: _Paleisti

en: Failed to launch desktop item editor
lt: Nepavyko paleisti desktop failų redaktoriaus

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
lt: Tai visam laikui pašalins pasirinktinį desktop failą iš jūsų namų katalogo.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
lt: Ar tikrai norite atstatyti „%s“?

en: Failed to remove desktop file
lt: Nepavyko pašalinti desktop failo

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
lt: Norėdami nebeslėpti elementą, turite pašalinti desktop failą iš „%s“ arba atverti failą tame pačiame kataloge ir pašalinti eilutę „%s“.

en: _Hide
lt: _Slėpti

en: Are you sure you want to hide "%s"?
lt: Ar tikrai norite paslėpti „%s“?

en: Remove From Bookmarks
lt: Šalinti iš žymelių

en: Add to Bookmarks
lt: Pridėti į žymeles

en: _Edit
lt: _Taisyti

en: _Revert
lt: _Sugrąžinti

en: Start in collapsed mode
lt: Paleisti suskleistoje veiksenoje

en: Print version information and exit
lt: Rodyti versijos informaciją ir išeiti.

en: Replace the existing service
lt: Pakeisti egzistuojančią tarnybą

en: Quit all instances
lt: Baigti visų egzempliorių darbą

en: Do not try to use or become a D-Bus service
lt: Nebandyti naudoti ar tapti D-Bus tarnyba

en: Type "%s --help" for usage.
lt: Rašykite „%s --help” norėdami gauti informaciją apie naudojimą.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas pranešti <%s>.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Regular Expression
lt: Reguliarieji reiškiniai

en: Very Small
lt: Labai mažas

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Small
lt: Mažas

en: Normal
lt: Įprastas

en: Large
lt: Didelis

en: Larger
lt: Didesnis

en: Very Large
lt: Labai didelis

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: Remember last _selected category
lt: Prisiminti paskutinę _pasirinktą kategoriją

en: Always c_enter the window
lt: Visada _centruoti langą

en: Center the window on startup.
lt: Paleidžiant centruoti langą.

en: Keep running _instance in the background
lt: Toliau fone _vykdyti egzempliorių

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
lt: Vietoj darbo baigimo, kai paskutinis langas užveriamas, palikti vykdomą egzempliorių, naujų langų atvėrimo pagreitinimui. Norėdami sumažinti atminties naudojimą, jūs galite pageidauti tai išjungti.

en: Single window
lt: Vienas langas

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
lt: Kai fone yra paleistas egzempliorius, vienu metu atverti tik vieną langą.

en: Sort recently used items first
lt: Pirmiausia, rikiuoti paskiausiai naudotus elementus

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
lt: Rikiuoti elementus taip, kad paskiausiai naudoti elementai būtų visada viršuje.

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: _View items as icons
lt: _Rodyti elementus kaip piktogramas

en: Text besi_de icons
lt: Tekstas ša_lia piktogramų

en: Ite_m icon size:
lt: _Elemento piktogramos dydis:

en: Hide category pane
lt: Slėpti kategorijų polangį

en: Hide category panel and show all applications.
lt: Slėpti kategorijų skydelį ir rodyti visas programas.

en: Categ_ory icon size:
lt: Kategorijų _piktogramų dydis:

en: Hide window decorations
lt: Slėpti langų dekoracijas

en: Hide window decorations such as title bar and borders.
lt: Slėpti langų dekoracijas, tokias kaip antraštės juosta ir rėmelis.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: C_lear Custom Command History
lt: _Išvalyti pasirinktinių komandų istoriją

en: History
lt: Istorija

en: _General
lt: _Bendra

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
lt: Tinkinti veiksmai yra prieinami tik suskleistoje veiksenoje.

en: Pattern
lt: Forma

en: Add a new custom action.
lt: Pridėti naują pasirinktinį veiksmą.

en: Remove the currently selected action.
lt: Pašalinti pasirinktą veiksmą.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
lt: Jei tipas nustatytas į priešdėlį, %s bus pakeista eilute po formos, %S visu įrašo tekstu. Reguliariesiems reiškiniams galite naudoti \0 ir \<num>.

en: Co_mmand:
lt: K_omanda:

en: Patte_rn:
lt: Ša_blonas:

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Save match in command history
lt: Į_rašyti atitikmenį komandų istorijoje

en: Custom _Actions
lt: Pasirinktiniai _veiksmai

en: Find and launch applications installed on your system
lt: Surasti ir paleisti programas įdiegtas jūsų sistemoje

en: program;applications;bookmarks;
lt: programa;programos;žymelės;adresyno įrašai;

en: Run Program...
lt: Paleisti programą...

en: Enter a command you want to launch
lt: Įveskite norimą paleisti komandą

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
lt: vykdyti;paleisti;komanda;komandą;programa;programą;ieškyklė;paieška;paleidyklė;leistukas;viskas;spotlight;sherlock;applesearch;apple paieška;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;

en: Application to quickly run applications and commands
lt: Programa, skirta greitai paleisti programas ir komandas

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
lt: Programų paieška yra įrankis, skirtas rasti ir paleisti jūsų sistemoje įdiegtas programas bei greitai vykdyti komandas. Jį taip pat galima naudoti, norint pridėti leistukus į Xfce skydelį, tempiant elementą iš rodinio ir numetant jį ant skydelio.
