Xfce4-appfinder - en to nl translation catalogue (88 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
nl: Gedwongen om af te sluiten

en: All Applications
nl: Alle toepassingen

en: Name
nl: Naam

en: Comment
nl: Commentaar

en: Command
nl: Opdracht

en: Categories
nl: Categorieën

en: Filename
nl: Bestandnaam

en: Application has no command
nl: Toepassing heeft geen opdracht

en: Commands History
nl: Opdrachtgeschiedenis

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: C_lear
nl: _Wissen

en: This will permanently clear the custom command history.
nl: Dit zal de geschiedenis van de aangepaste opdrachten blijvend wissen

en: Are you sure you want to clear the command history?
nl: Weet u zeker dat u de geschiedenis van de opdrachten wilt wissen?

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: The custom action will be deleted permanently.
nl: De aangepaste actie zal blijvend worden verwijderd.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
nl: Weet u zeker dat u patroon '%s' wilt verwijderen?

en: Application Finder
nl: Toepassingenzoeker

en: Toggle view mode
nl: Schakel de kijkmodus om

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: La_unch
nl: _Starten

en: Failed to launch desktop item editor
nl: Kon bewerker van bureaublad-elementen niet starten

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
nl: Dit zal het aangepaste bureaubladbestand blijvend verwijderen uit uw thuismap.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
nl: Weet u zeker dat u  '%s' wilt terugdraaien?

en: Failed to remove desktop file
nl: Kon bureaubladbestand niet verwijderen

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
nl: Om het element zichtbaar te maken moet u het bureaubladbestand verwijderen uit '%s' of (wanneer u het daar wil laten staan) het bureaubladbestand openen en de regel '%s' verwijderen.

en: _Hide
nl: Verbergen

en: Are you sure you want to hide "%s"?
nl: Weet u zeker dat u  '%s' wilt verbergen?

en: Remove From Bookmarks
nl: Verwijder uit bladwijzers

en: Add to Bookmarks
nl: Voeg toe aan bladwijzers

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: Start in collapsed mode
nl: Start in ingeklapte modus

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

en: Replace the existing service
nl: Vervang de bestaande dienst

en: Quit all instances
nl: Sluit alle onderdelen

en: Do not try to use or become a D-Bus service
nl: Probeer niet om een D-Bus-dienst te gebruiken of er een te worden

en: Type "%s --help" for usage.
nl: Tik '%s --help' voor gebruiksaanwijzingen.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Regular Expression
nl: Reguliere uitdrukking

en: Very Small
nl: Zeer klein

en: Smaller
nl: Kleiner

en: Small
nl: Klein

en: Normal
nl: Normaal

en: Large
nl: Groot

en: Larger
nl: Groter

en: Very Large
nl: Zeer groot

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: Remember last _selected category
nl: Onthoud laatst _gekozen categorie

en: Always c_enter the window
nl: _Centreer het venster altijd

en: Center the window on startup.
nl: Centreer het venster bij het opstarten.

en: Keep running _instance in the background
nl: Houd de toepassing actief als achtergronddienst

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
nl: Houd de toepassing actief als achtergronddienst, in plaats van hem af te sluiten wanneer het laatste venster ervan, wordt gesloten. Dit versnelt het opnieuw openen ervan. Als u de geheugenbelasting wil verminderen dan kunt u deze functie uitschakelen.

en: Single window
nl: Enkel venster

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
nl: Open slechts één venster per keer, indien er een instantie op de achtergrond draait.

en: Sort recently used items first
nl: Rangschik onlangs gebruikte elementen bovenaan

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
nl: Rangschik elementen, op zo'n manier dat elementen die onlangs zijn gebruikt, altijd bovenaan staan.

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: _View items as icons
nl: Toon elementen als _pictogrammen

en: Text besi_de icons
nl: Tekst _naast pictogrammen

en: Ite_m icon size:
nl: _Pictogramgrootte van element:

en: Hide category pane
nl: Verberg categoriepaneel

en: Hide category panel and show all applications.
nl: Verberg categoriepaneel en toon alle toepassingen.

en: Categ_ory icon size:
nl: Pictogramgrootte van _categorie:

en: Hide window decorations
nl: Vensterversieringen verbergen

en: Hide window decorations such as title bar and borders.
nl: Verberg vensterversieringen zoals titelbalk en randen.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: C_lear Custom Command History
nl: Ver_wijder geschiedenis van aangepaste opdrachten

en: History
nl: Geschiedenis

en: _General
nl: _Algemeen

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
nl: Aangepaste acties zijn alleen beschikbaar in ingeklapte modus.

en: Pattern
nl: Patroon

en: Add a new custom action.
nl: Voeg een nieuwe aangepaste actie toe.

en: Remove the currently selected action.
nl: Verwijder de thans gekozen actie.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
nl: Indien het type is ingesteld op voorvoegsel, dan zal %s worden vervangen door de tekenreeks na het patroon, %S door de volledige tekst van het invoerveld. Voor reguliere uitdrukkingen kunt u \0 en \<num> gebruiken.

en: Co_mmand:
nl: _Opdracht:

en: Patte_rn:
nl: _Patroon:

en: _Save match in command history
nl: _Sla vondst op in opdrachtgeschiedenis

en: Custom _Actions
nl: Aangepaste acties

en: Find and launch applications installed on your system
nl: Zoek en start toepassingen die geïnstalleerd zijn in uw systeem

en: program;applications;bookmarks;
nl: programma;toepassingen;bladwijzers;

en: Run Program...
nl: Draai programma...

en: Enter a command you want to launch
nl: Voor een opdracht in die u wilt starten

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
nl: draaien;opdracht;toepassing;programma;zoeker;zoeken;starter;alles;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;

en: Application to quickly run applications and commands
nl: Toepassing om snel andere toepassingen en opdrachten uit te voeren

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
nl: De Toepassingenzoeker is een hulpmiddel om geïnstalleerde toepassingen te vinden en te starten, en om snel terminalopdrachten uit te voeren. Hij kan ook worden gebruikt om snel starters toe te voegen aan de Xfce-werkbalk, door een element te verslepen vanuit de weergave naar de werkbalk.
