xfce4-appfinder 4.4.0 - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Application Finder
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਫਾਈਡਰ

en: The Xfce development team. All rights reserved.
pa: Xfce ਡਿਵੈਲਪਮੈਂਟ ਟੀਮ। ਸਭ ਹੱਕ ਰਾਖਵੇਂ ਹਨ।

en: Please report bugs to <%s>.
pa: ਬੱਗ ਦੀ ਜਾਣਕਾਰੀ <%s> ਉੱਤੇ ਦਿਓ ਜੀ।

en: Find and launch applications installed on your system
pa: ਆਪਣੇ ਸਿਸਟਮ ਉੱਤੇ ਇੰਸਟਾਲ ਹੋਈਆਂ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਲੱਭੋ ਤੇ ਚਲਾਓ
