xfce4-appfinder - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Categories
si: ප්‍රවර්ග

en: Application Finder
si: යෙදුම් සෙවුම

en: The Xfce development team. All rights reserved.
si: Xfce වැඩිදියුණු කිරීමේ කණ්ඩායම. සියළු හිමිකම් ඇවිරිණි.

en: Please report bugs to <%s>.
si: කරුණාකර දෝෂයන් <%s> වෙත වාර්ථා කරන්න.

en: Find and launch applications installed on your system
si: ඔබගේ පද්ධතියේ ස්ථාපනය කර ඇති යෙදුම් සොයා ක්‍රියාත්මක කරන්න
