Xfce4-appfinder - en to sk translation catalogue (84 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
sk: Vynútiť ukončenie

en: All Applications
sk: Všetky aplikácie

en: Name
sk: Názov

en: Comment
sk: Komentár

en: Command
sk: Príkaz

en: Categories
sk: Kategórie

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Application has no command
sk: Aplikácia nemá príkaz

en: Commands History
sk: História príkazov

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: C_lear
sk: _Vyčistiť

en: This will permanently clear the custom command history.
sk: Toto trvale vyčistí vlastnú históriu príkazov.

en: Are you sure you want to clear the command history?
sk: Ste si istý, že chcete vyčistiť históriu príkazov?

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: The custom action will be deleted permanently.
sk: Vlastná akcia bude natrvalo odstránená.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť vzoru "%s"?

en: Application Finder
sk: Vyhľadávač aplikácií

en: Toggle view mode
sk: Prepnúť režim zobrazenia

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: La_unch
sk: Sp_ustiť

en: Failed to launch desktop item editor
sk: Spustenie editora položiek plochy zlyhalo

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
sk: Toto natrvalo odoberie upravený súbor plochy z domovského priečinka.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
sk: Ste si istí, že chcete obnoviť "%s"?

en: Failed to remove desktop file
sk: Odobratie súboru plochy zlyhalo

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
sk: Zobrazenie skrytej položky vykonáte ručným odobratím súboru plochy z priečinka "%s" alebo otvorením súboru v rovnakom priečinku a odobratím riadka "%s".

en: _Hide
sk: _Skryť

en: Are you sure you want to hide "%s"?
sk: Ste si istí, že chcete skryť "%s"?

en: Remove From Bookmarks
sk: Odstrániť zo záložiek

en: Add to Bookmarks
sk: Pridať do záložiek

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Revert
sk: V_rátiť

en: Start in collapsed mode
sk: Spustiť v uzatvorenom režime

en: Print version information and exit
sk: Zobraziť informácie o verzii a ukončiť

en: Replace the existing service
sk: Nahradiť existujúcu službu

en: Quit all instances
sk: Ukončiť všetky inštancie

en: Do not try to use or become a D-Bus service
sk: Nesnažte sa používať, alebo použite službu D-Bus

en: Type "%s --help" for usage.
sk: Informácie o používaní získate príkazom  "%s --help".

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sk: Tím vývojárov Xfce. Všetky práva vyhradené.

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Prosíme, chyby hláste na <%s>.

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

en: Very Small
sk: Veľmi malý

en: Smaller
sk: Menší

en: Small
sk: Malý

en: Normal
sk: Normálny

en: Large
sk: Veľký

en: Larger
sk: Väčší

en: Very Large
sk: Veľmi veľký

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Remember last _selected category
sk: Zapamätať poslednú vybranú kategóriu

en: Always c_enter the window
sk: Vždy c_entrovať okno

en: Center the window on startup.
sk: Centrovať okno pri spustení.

en: Keep running _instance in the background
sk: Ponechať bežiacu _inštanciu v pozadí

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
sk: Namiesto ukončenia aplikácie po zatvorení posledného okna sa ponechá bežiaca inštancia, aby sa urýchlilo otvorenie nových okien. Možno to budete chcieť vypnúť pre zníženie využitia pamäte.

en: Single window
sk: Jedno okno

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
sk: Ak je inštancia spustená v pozadí, otvoriť len jedno okno naraz.

en: Sort recently used items first
sk: Usporiadať nedávno použité položky ako prvé

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
sk: Usporiadanie položiek tak, že naposledy používané položky budú vždy navrchu.

en: Behaviour
sk: Správanie

en: _View items as icons
sk: _Zobraziť položky ako ikony

en: Text besi_de icons
sk: Text _vedľa ikon

en: Ite_m icon size:
sk: Veľ_kosť ikony položky:

en: Hide category pane
sk: Skryť panel kategórií

en: Hide category panel and show all applications.
sk: Skryť panel kategórií a zobraziť všetky aplikácie

en: Categ_ory icon size:
sk: Veľk_osť ikony kategórie:

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: C_lear Custom Command History
sk: Vyčistiť vlastnú históriu príkazov

en: History
sk: História

en: _General
sk: _Hlavné

en: Pattern
sk: Vzor

en: Add a new custom action.
sk: Vložiť novú vlastnú akciu.

en: Remove the currently selected action.
sk: Odstrániť práve vybrané akcie.

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
sk: Ak je typ nastavený ako predpona, %s bude nahradený reťazcom za vzorom, %S s úplným vloženým textom. Pre obvyklé výrazy môžete použiť \0 a \<num>.

en: Co_mmand:
sk: _Príkaz

en: Patte_rn:
sk: Vzo_r

en: _Type:
sk: _Typ:

en: _Save match in command history
sk: _Uložiť výsledok v histórii príkazov

en: Custom _Actions
sk: Vlastné _Akcie

en: Find and launch applications installed on your system
sk: Vyhľadáva a spúšťa nainštalované aplikácie v systéme

en: program;applications;bookmarks;
sk: program;aplikácie;záložky;

en: Run Program...
sk: Spustiť program...

en: Enter a command you want to launch
sk: Zadajte príkaz, ktorý chcete spustiť

en: Application to quickly run applications and commands
sk: Aplikácia slúžiaca na rýchle spustenie aplikácií a príkazov

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
sk: Vyhľadávač aplikácií je nástroj na vyhľadanie a spustenie aplikácií nainštalovaných v systéme a na rýchle spustenie príkazov. Možno ho tiež použiť na rýchle pridanie spúšťačov do panela Xfce pretiahnutím položky a jej upustením nad panelom.
