Xfce4-appfinder - en to sl translation catalogue (89 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
sl: Prisilni izhod

en: All Applications
sl: Vsi programi

en: Name
sl: Ime

en: Comment
sl: Opomba

en: Command
sl: Ukaz

en: Categories
sl: Kategorije

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Application has no command
sl: Program nima določenega ukaza

en: Commands History
sl: Zgodovina ukazov

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: C_lear
sl: _Počisti

en: This will permanently clear the custom command history.
sl: To bo trajno izbrisalo prilagojeno zgodovino ukazov.

en: Are you sure you want to clear the command history?
sl: Ali ste prepričani, da želite počistiti zgodovino ukazov?

en: _Delete
sl: I_zbriši

en: The custom action will be deleted permanently.
sl: Po meri prilagojeno dejanje bo trajno izbrisano.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vzorec "%s"?

en: Application Finder
sl: Iskalec aplikacije

en: Toggle view mode
sl: Preklopi način pogleda

en: _Preferences
sl: _Lastnosti

en: La_unch
sl: Z_aženi

en: Failed to launch desktop item editor
sl: Neuspešno zaganjanje urejevalnika predmetov na namizju

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
sl: To bo trajno izbrisalo po meri prilagojen predmet namizja iz vaše domače mape.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
sl: Ste prepričani, da želite povrniti "%s"?

en: Failed to remove desktop file
sl: Napaka pri odstranjevanju namizne datoteke

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
sl: Da bi prikazali predmet, morate ročno odstraniti namizno datoteko iz "%s" ali odpreti to datoteko in odstraniti vrstico "%s".

en: _Hide
sl: _Skrij

en: Are you sure you want to hide "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite skriti "%s"?

en: Remove From Bookmarks
sl: Odstrani iz zaznamkov

en: Add to Bookmarks
sl: Dodaj med zaznamke

en: _Edit
sl: Ur_edi

en: _Revert
sl: Pov_rni

en: Start in collapsed mode
sl: Zaženi v zloženem načinu

en: Print version information and exit
sl: Podatki o različici

en: Replace the existing service
sl: Zamenjaj obstoječo storitev

en: Quit all instances
sl: Končaj vse primerke

en: Do not try to use or become a D-Bus service
sl: Ne poskušajte uporabiti ali postati D-Bus storitev

en: Type "%s --help" for usage.
sl: Za navodila o uporabi zaženite ukaz "%s --help".

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Razvojna skupina za Xfce. Vse pravice pridržane.

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Prosimo, sporočite napake na <%s>.

en: Prefix
sl: Predpona

en: Regular Expression
sl: Logični izraz

en: Very Small
sl: Zelo majhni

en: Smaller
sl: Manjše

en: Small
sl: Majhno

en: Normal
sl: Normalen

en: Large
sl: Velik

en: Larger
sl: Večji

en: Very Large
sl: Zelo veliko

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: _Pomoč

en: Remember last _selected category
sl: Zapomni na_zadnje izbrano kategorijo

en: Always c_enter the window
sl: Vendo središčno _poravnaj okno

en: Center the window on startup.
sl: Središčno poravnaj okno pri zagonu.

en: Keep running _instance in the background
sl: Pusti primerek teči _v ozadju

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
sl: Namesto da bi prekinili aplikacijo, ko je zadnje okno zaprto, obdrži primerek teči v ozdaju, s čimer se bo pospešilo odpiranje novih oken. Morda boste želeli to funkcijo prekiniti, da bi s tem zmanjšali porabo spomina.

en: Single window
sl: Posamično okno

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
sl: Ko v ozadju teče instanca, odpri le po eno okno hkrati.

en: Sort recently used items first
sl: Sortiraj nedavno uporabljene predmete kot prve

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
sl: Razporedi predmete tako, da so nedavno uporabljeni vedno na vrhu

en: Behaviour
sl: Obnašanje

en: _View items as icons
sl: _Poglej predmete kot ikone

en: Text besi_de icons
sl: Besedilo o_b ikonah

en: Ite_m icon size:
sl: Velikost ikon _predmetov:

en: Hide category pane
sl: Skrij pult kategorije

en: Hide category panel and show all applications.
sl: Skrij pano s kategorijami in prikaži vse aplikacije

en: Categ_ory icon size:
sl: Velikost ikon _kategorije:

en: Hide window decorations
sl: Skrij okrasitev oken

en: Hide window decorations such as title bar and borders.
sl: Skrij okrasitve oken, kot sta naslovna vrstica in obrobe.

en: Appearance
sl: Videz

en: C_lear Custom Command History
sl: Po_čisti zgodovino po meri prirejenih ukazov

en: History
sl: Zgodovina

en: _General
sl: _Splošno

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
sl: Prirejena dejanja po meri so na voljo le v zloženem načinu.

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Add a new custom action.
sl: Dodajto novo prirejeno dejanje.

en: Remove the currently selected action.
sl: Odstrani trenutno izbrano dejanje

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
sl: Če je tip nastavljen na prednastavitev bo %s zamenjan z nizom za vzorcem, %S s celotnim vnešenim tekstom. Za regularni izraz lahko uporabite \0 in \<num>.

en: Co_mmand:
sl: _Ukaz:

en: Patte_rn:
sl: _Vzorec

en: _Type:
sl: V_rsta:

en: _Save match in command history
sl: _Shrani zadetek v zgodovino ukazov

en: Custom _Actions
sl: _Dejanja po meri

en: Find and launch applications installed on your system
sl: Najdi in zaženi aplikacije nameščene na vaš sistem

en: program;applications;bookmarks;
sl: program;aplikacija;zaznamki;

en: Run Program...
sl: Zaženi program ...

en: Enter a command you want to launch
sl: Vnesite ukaz, ki ga želite zagnati

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
sl: zaženi;ukaz;aplikacij;program;iskalnik;iskanje;zaganjalnik;vse;središče;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;ple;apwal;recoll;alfred;quicksilver;sledilnik;beagle;kupfer;

en: Application to quickly run applications and commands
sl: Aplikacija za hiter zagon aplikacij in ukazov

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
sl: Iskalnik aplikacij je orodje za iskanje in zagon aplikacij na vašem sistemu in za hitro izvajanje ukazov. Lahko ga uporabite tudi za hitro dodajanje zaganjalnikov an Xfce pano, tako ta povlečete predmet iz pogleda in ga spustite na pano.
