xfce4-appfinder - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Application Finder
ur: اطلاقیہ تلاش کار

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ur: ایکسفس ترقی ٹیم. تمام حقوق محفوظ ہیں.

en: Please report bugs to <%s>.
ur: براہ مہربانی غلطیوں کی <%s> پر رپورٹ کریں.

en: Find and launch applications installed on your system
ur: نظام میں نصب اطلاقیے تلاش کریں اور چلائیں
