Xfce4-appfinder - en to et translation catalogue (97 entries)

note: close all windows and quit
en: Forced to quit
et: Sunnitud lõpetama

en: All Applications
et: Kõik rakendused

en: Name
et: Nimi

en: Comment
et: Kommentaar

en: Command
et: Käsk

en: Categories
et: Kategooriad

en: Filename
et: Failinimi

en: Application or action has no command
et: Rakendusel või tegevusel ei ole käsku

en: Commands History
et: Käskude ajalugu

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: C_lear
et: _Tühjenda

en: This will permanently clear the custom command history.
et: See tühjendab jäädavalt kohandatud käskude ajaloo.

en: Are you sure you want to clear the command history?
et: Kas sa kindlasti soovid tühjendada käskude ajaloo?

en: _Delete
et: K_ustuta

en: The custom action will be deleted permanently.
et: Kohandatud tegevus kustutatakse jäädavalt.

en: Are you sure you want to delete pattern "%s"?
et: Kas sa kindlasti soovid kustutada mustri „%s“?

en: Application Finder
et: Rakenduste leidja

en: Toggle view mode
et: Vaheta vaadet

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: La_unch
et: K_äivita

en: Failed to launch desktop item editor
et: Töölauafailide haldusvahendi käivitamine ei õnnestunud

en: Confirm
et: Kinnita

en: This will permanently remove the custom desktop file from your home directory.
et: See kustutab jäädavalt kohandatud töölauafaili sinu kodukaustast.

en: Are you sure you want to revert "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid „%s“ tagasi pöörata?

en: Failed to remove desktop file
et: Töölauafaili eemaldamine  ei õnnestunud

note: I18N: the first %s will be replace with users' applications directory, the * second with Hidden=true
en: To unhide the item you have to manually remove the desktop file from "%s" or open the file in the same directory and remove the line "%s".
et: Kirje nähtavaks tegemiseks sa peaksid kustutama töölauafaili siit „%s“ või samast kaustast avama faili ning eemaldama rea „%s“.

en: _Hide
et: _Peida

en: Are you sure you want to hide "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid peita „%s“?

en: Remove From Bookmarks
et: Eemalda järjehoidjate seast

en: Add to Bookmarks
et: Lisa järjehoidjaks

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Revert
et: _Pööra tagasi

en: Start in collapsed mode
et: Käivita kokkupandult

en: Print version information and exit
et: Näita versiooni ja välju

en: Replace the existing service
et: Asenda olemasolev teenus

en: Quit all instances
et: Lõpeta kõik instantsid

en: Do not try to use or become a D-Bus service
et: Ära ürita kasutada D-Bus teenust või saada D-Bus teenuseks

en: Toggle window visibility of background service
et: Näita või peida taustateenuse aken

en: Run in daemon mode
et: Käivita taustaprotsessina

en: Type "%s --help" for usage.
et: Kasutusjuhiste kuvamiseks trüki „%s --help“ .

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Anna vigadest teada siin: <%s>.

en: Prefix
et: Eesliide

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Very Small
et: Väga väike

en: Smaller
et: Väiksem

en: Small
et: Väike

en: Normal
et: Tavaline

en: Large
et: Suur

en: Larger
et: Suurem

en: Very Large
et: Väga suur

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: A_bi

en: Remember last _selected category
et: Jäta meelde viimati _valitud kategooria

en: Always c_enter the window
et: Paiguta alati aken k_eskele

en: Center the window on startup.
et: Käivitamisel paiguta aken keskele.

en: Close window when _focus is lost
et: _Fookuse kadumisel sulge aken

en: When the focus is lost to another window, appfinder should be closed.
et: Kui fookus on mõnes muus aknas, siis sulge Rakenduste leidja aken.

en: Keep running _instance in the background
et: Jäta rakendused _taustal tööle

en: Instead of quitting the application when the last window is closed, keep a running instance to speed up opening new windows. You might want to disable this to reduce memory usage.
et: Selle asemel et  peale viimase akna sulgemist sulgeda ka rakendus, siis jäta ta taustal tööle ja kiirenda uute akende avamist. Kui see funktsionaalsus suurendab mälukasutust liiga palju, siis pead ta võib-olla välja lülitama.

en: Single window
et: Kasuta üht akent

en: When an instance is running in the background, only open one window at a time.
et: Kui rakendus töötab taustal siis ava korraga vaid üks aken.

en: Sort recently used items first
et: Sorteeri hiljuti kasutatud rakendused ja kirjed esimesena

en: Order items, such that items that are most recently used are always on the top.
et: Sorteeri rakendused ja kirjed nii, et hiljuti kasutatu asub alati kõige ees.

en: Single-click selects and launches items
et: Käivita rakendused ja failid ühe hiireklõpsuga

en: Items are selected and launched with only a single-click.
et: Rakendusi ja faile saad valida ja käivitada vaid ühe hiireklõpsuga.

en: Behaviour
et: Käitumine

en: _View items as icons
et: Ku_va kirjeid ikoonidena

en: Text besi_de icons
et: Tekst ikooni_de kõrval

en: Ite_m icon size:
et: Kirjete ikoonide _suurus:

en: Hide category pane
et: Peida kategooriate _paan

en: Hide category panel and show all applications.
et: Peida rakenduste kategooriate paan ja näita kõiki rakendusi.

en: Categ_ory icon size:
et: Kateg_ooriate ikoonide suurus:

en: Hide window decorations
et: Peida aknadekoratsioonid

en: Hide window decorations such as title bar and borders.
et: Peida akende kujunduselemendid nagu tiitliriba ja ääred

en: Show generic application _names
et: Näita rakenduste üldisi _nimesid

en: Appearance
et: Välimus

en: C_lear Custom Command History
et: T_ühjenda kohandatud käskluste ajalugu

en: History
et: Ajalugu

en: _General
et: Ü_ldine

en: Custom actions are only available in collapsed mode.
et: Kohandatud tegevused on saadaval vaid siis, kui rakenduste leidja on käivitatud kokkupandult.

en: Pattern
et: Muster

en: Add a new custom action.
et: Lisa uus kohandatud tegevus.

en: Remove the currently selected action.
et: Eemalda valitud tegevus...

en: If the type is set to prefix, %s will be replaced with the string after the pattern, %S with the complete entry text. For regular expressions you can use \0 and \<num>.
et: Kui liigiks on määratud eesliide, siis %s asendatakse sõnega mustri järel ning %S asendatakse terve siestatud tekstiga. Regulaaravaldise jaoks kasuta \0 ja \<num>.

en: Co_mmand:
et: _Käsk

en: Patte_rn:
et: Muste_r:

en: _Type:
et: _Liik:

en: _Save match in command history
et: _Salvesta vaste käskude ajalukku

en: Custom _Actions
et: Kohandatud t_egevused

en: Find and launch applications installed on your system
et: Leia ja käivita süsteemi paigaldatud rakendusi

en: program;applications;bookmarks;
et: program;applications;bookmarks;programm;programmid;rakendus;rakendused;järjehoidjad;

en: Run Program...
et: Käivita rakendus...

en: Enter a command you want to launch
et: Sisesta käsk, mida soovid käivitada

en: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;
et: run;command;application;program;finder;search;launcher;everything;spotlight;sherlock;applesearch;unity dash;krunner;synapse;ulauncher;launchy;gnome do;pie;apwal;recoll;alfred;quicksilver;tracker;beagle;kupfer;käsk;programm;programmid;

en: Application to quickly run applications and commands
et: Rakendus, mille abil saad kiiretsi käivitada teisi rakendusi ja käske

en: The application finder is a tool to find and launch installed applications on your system and quickly execute commands. It can also be used to quickly add launchers to the Xfce Panel by dragging an item from the view and drop it on the panel.
et: Rakenduste leidja on töövahend, mis võimaldab leida ja käivitada sinu süsteemi paigaldatud rakendusi ning samas ka kiiresti käivitada käske. Lohistades kirjeid rakenduste leidja loendist XFCE paneeli saad sa kiiresti lisada paneelidesse uusi käivitajaid.
