Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: (No battery, AC on-line)
ast: (Ensin batería, AC coneutáu)

en: (Charging from AC)
ast: (Cargando dende l'AC)

en: (AC on-line)
ast: (AC coneutáu)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
ast: %d%% (%02d:%02d) restante

en: %02d:%02d remaining
ast: %02d:%02d restante

en: %d%% remaining
ast: %d%% restante

en: AC off-line
ast: AC desconeutáu

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
ast: AVISU: La to batería algamó l'estáu críticu. Tienes d'enchufar o apagar el to ordenador pa evitar una posible perda de datos.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
ast: AVISU: La to batería ta escosándose. Deberíes enchufar o apagar el to ordenador aína pa evitar una posible perda de datos.

en: Battery
ast: Batería

en: Select file
ast: Esbillar ficheru

en: Select command
ast: Esbillar comandu

en: Unable to open the following url: %s
ast: Nun pue abrise la siguiente URL: %s

en: Battery Monitor
ast: Monitor de batería

en: Properties
ast: Propiedaes

en: On AC:
ast: N'AC:

en: Battery high:
ast: Batería alta:

en: Battery low:
ast: Batería baxa:

en: Battery critical:
ast: Batería crítica:

en: Bar _colors
ast: _Colores de barra

en: Low percentage:
ast: Porcentaxe baxu:

en: Low battery action:
ast: Aición con batería baxa:

en: Do nothing
ast: Nun facer un res

en: Display a warning message
ast: Amosar un mensaxe d'avisu

en: Run command
ast: Executar comandu

en: Run command in terminal
ast: Executar comandu na terminal

en: Command:
ast: Comandu:

en: Critical percentage:
ast: Porcentaxe críticu:

en: Critical battery action:
ast: Aición cola batería crítica:

en: Levels and _actions
ast: Niveles y _aiciones

en: Display label
ast: Amosar etiqueta

en: Display icon
ast: Amosar iconu

en: Display bar
ast: Amosar barra

en: Display percentage
ast: Amosar porcentaxe

en: Display time
ast: Amosar tiempu

en: Display power
ast: Amosar enerxía

en: Hide time/percentage when full
ast: Anubrir tiempu/porcentaxe cuando tea completa

en: Display percentage in tooltip
ast: Amosar porcentaxe en ventanu emerxente

en: Display time remaining in tooltip
ast: Amosar tiempu restante en

en: _Display
ast: _Amosar

en: Show and monitor the battery status
ast: Amosar y monitorizar l'estáu de la batería
