Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
be: (Батарэі няма, працуе ад сеткі)

en: (Charging from AC)
be: (Засілкоўваецца ад сеткі)

en: (AC on-line)
be: (Ад сеткі)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
be: %d%% (%02d:%02d) засталося

en: %02d:%02d remaining
be: %02d:%02d засталося

en: %d%% remaining
be: %d%% засталося

en: AC off-line
be: Адключана

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
be: УВАГА: Узровень зараду батарэі крытычна нізкі. Неабходна падключыць камп'ютар да электрасеткі, альбо выключыць, каб пазбегнуць страты даных.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
be: УВАГА: Батарэя разраджаная. Вам патрэбна падключыць камп'ютар да электрасеткі, альбо выключыць, каб пазбегнуць страты даных.

en: Battery
be: Батарэя

en: Select file
be: Абраць файл

en: Select command
be: Абраць загад

en: Unable to open the following url: %s
be: Не атрымалася адкрыць наступны адрас: %s

en: Battery Monitor
be: Індыкатар батарэі

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Help
be: _Даведка

en: On AC:
be: Пры сілкаванні ад сеткі:

en: Battery high:
be: Высокі ўзровень зараду батарэі:

en: Battery low:
be: Нізкі ўзровень зараду батарэі:

en: Battery critical:
be: Крытычны ўзровень зараду батарэі:

en: Bar _colors
be: _Колер палос

en: Low percentage:
be: Нізкі ўзровень зараду батарэі:

en: Low battery action:
be: Дзеянне пры нізкім узроўні зараду батарэі:

en: Do nothing
be: Нічога не рабіць

en: Display a warning message
be: Паказаць папярэджанне

en: Run command
be: Запусціць загад

en: Run command in terminal
be: Запусціць загад у тэрмінале

en: Command:
be: Загад:

en: Critical percentage:
be: Крытычна нізкі ўзровень зараду:

en: Critical battery action:
be: Дзеянне пры крытычна нізкім ўзроўні зараду батарэі:

en: Levels and _actions
be: Узроўні і _дзеянні

en: Display label
be: Адмеціна

en: Display icon
be: Значок

en: Display bar
be: Паказваць палосы

en: Display percentage
be: Узровень у адсотках

en: Display time
be: Засталося часу

en: Display power
be: Падключэнне да сеткі

en: Hide time/percentage when full
be: Хаваць пры поўным узроўні зараду

en: Display percentage in tooltip
be: Адлюстроўваць у падказцы ўзровень зараду ў адсотках

en: Display time remaining in tooltip
be: Адлюстроўваць у падказцы час працы да разрадкі

en: _Display
be: _Дысплей

en: Show and monitor the battery status
be: Адсочваць стан батарэі
