Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
bg: (Няма батерия, включено захранване)

en: (Charging from AC)
bg: (Зареждане от захранването)

en: (AC on-line)
bg: (включено захранване)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
bg: %d%% (%02d:%02d) остават

en: %02d:%02d remaining
bg: %02d:%02d остават

en: %d%% remaining
bg: %d%% остават

en: AC off-line
bg: Захранване изключено

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
bg: ВНИМАНИЕ: Батерията е изтощена до критично ниво. Трябва да включите захранването или да изключите компютъра.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
bg: ВНИМАНИЕ: Батерията е изтощена. Трябва да включите захранването или да изключите компютъра.

en: Battery
bg: Батерия

en: Select file
bg: Избери файл

en: Select command
bg: Избери команда

en: Unable to open the following url: %s
bg: Не може да се отвори следният URL: %s

en: Battery Monitor
bg: Наблюдение на батерията

en: _Close
bg: Затваряне

en: _Help
bg: _Помощ

en: On AC:
bg: На захранване:

en: Battery high:
bg: Батерията е заредена:

en: Battery low:
bg: Батерията е изтощена:

en: Battery critical:
bg: Батерията е на критично ниво:

en: Bar _colors
bg: Цветове на лентите

en: Low percentage:
bg: Ниско ниво:

en: Low battery action:
bg: Действия при изтощена батерия:

en: Do nothing
bg: Не прави нищо

en: Display a warning message
bg: Покажи предупреждение

en: Run command
bg: Изпълни команда

en: Run command in terminal
bg: Изпълни команда в терминал

en: Command:
bg: Команда:

en: Critical percentage:
bg: Критично ниво:

en: Critical battery action:
bg: Действие при критично ниво на батерията:

en: Levels and _actions
bg: Нива и действия

en: Display label
bg: Покажи етикет

en: Display icon
bg: Покажи икона

en: Display bar
bg: Екранна лента

en: Display percentage
bg: Покажи проценти

en: Display time
bg: Покажи време

en: Display power
bg: Покажи мощността

en: Hide time/percentage when full
bg: Скрий време/проценти, когато е напълно заредена

en: Display percentage in tooltip
bg: Покажи процентите в подсказката

en: Display time remaining in tooltip
bg: Покажи оставащото време в подсказката

en: _Display
bg: Екран

en: Show and monitor the battery status
bg: Покажи и наблюдавай състоянието на батерията
