Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
ca: (sense bateria, amb corrent elèctric)

en: (Charging from AC)
ca: (carregant del corrent)

en: (AC on-line)
ca: (amb corrent elèctric)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
ca: %d%% (%02d:%02d) restants

en: %02d:%02d remaining
ca: %02d:%02d restants

en: %d%% remaining
ca: %d%% restants

en: AC off-line
ca: Desconnectat del corrent

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
ca: AVÍS: la bateria està en una situació crítica. Per evitar possibles pèrdues d'informació hauríeu d'endollar o apagar l'ordinador ara.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
ca: AVÍS: la bateria està baixa de càrrega. Hauríeu de pensar a endollar-la o apagar l'ordinador aviat per evitar possibles pèrdues d'informació.

en: Battery
ca: Bateria

en: Select file
ca: Seleccioneu el fitxer

en: Select command
ca: Seleccioneu l'ordre

en: Unable to open the following url: %s
ca: No es pot obrir l'url següent: %s

en: Battery Monitor
ca: Monitor de la bateria

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Help
ca: _Ajuda

en: On AC:
ca: Amb corrent elèctric:

en: Battery high:
ca: Bateria alta:

en: Battery low:
ca: Bateria baixa:

en: Battery critical:
ca: Bateria crítica:

en: Bar _colors
ca: _Colors de les barres

en: Low percentage:
ca: Baixa (percentatge):

en: Low battery action:
ca: Acció per bateria baixa:

en: Do nothing
ca: No fer res

en: Display a warning message
ca: Mostra el diàleg d'avís

en: Run command
ca: Executa una ordre

en: Run command in terminal
ca: Executa una ordre en un terminal

en: Command:
ca: Ordre:

en: Critical percentage:
ca: Perillosament baixa (percentatge):

en: Critical battery action:
ca: Acció per perillosament baixa:

en: Levels and _actions
ca: Nivells i _accions

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Display icon
ca: Mostra la icona

en: Display bar
ca: Mostra la barra

en: Display percentage
ca: Mostra el percentatge

en: Display time
ca: Mostra el temps

en: Display power
ca: Mostra l'energia

en: Hide time/percentage when full
ca: Oculta el temps o el percentatge quan estigui plena

en: Display percentage in tooltip
ca: Mostra el percentatge a l'indicador de funció

en: Display time remaining in tooltip
ca: Mostra el temps restant a l'indicador de funció

en: _Display
ca: _Visualització

en: Show and monitor the battery status
ca: Mostra i monitora l'estat de la bateria
