Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
cs: (Bez akumulátoru, napájeno ze sítě)

en: (Charging from AC)
cs: (Nabíjení ze sítě)

en: (AC on-line)
cs: (Napájeno ze sítě)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
cs: Zbývá %d%% (%02d:%02d)

en: %02d:%02d remaining
cs: Zbývá %02d:%02d

en: %d%% remaining
cs: Zbývá %d%%

en: AC off-line
cs: Nenapájeno ze sítě

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
cs: VAROVÁNÍ: Úroveň nabití akumulátoru poklesla do kritického stavu. Abyste předešli možné ztrátě dat, měli byste počítač připojit do elektrické sítě nebo ho vypnout.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
cs: VAROVÁNÍ: Akumulátor začíná být vybitý. Abyste předešli možné ztrátě dat, měli byste zvážit připojení počítače do elektrické sítě nebo ho v dohledné době vypnout.

en: Battery
cs: Akumulátor

en: Select file
cs: Vyberte soubor

en: Select command
cs: Vyberte příkaz

en: Unable to open the following url: %s
cs: Nedaří se otevřít následující URL adresu: %s

en: Battery Monitor
cs: Sledování stavu akumulátoru

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: On AC:
cs: Napájeno ze sítě:

en: Battery high:
cs: Akumulátor je nabitý:

en: Battery low:
cs: Akumulátor je vybitý:

en: Battery critical:
cs: Stav nabití akumulátoru je kritický:

en: Bar _colors
cs: Barvy sloup_ce

en: Low percentage:
cs: Nízký stav:

en: Low battery action:
cs: Akce při nízkém stavu:

en: Do nothing
cs: Žádná akce

en: Display a warning message
cs: Zobrazit varování

en: Run command
cs: Spustit příkaz

en: Run command in terminal
cs: Spustit příkaz v terminálu

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Critical percentage:
cs: Kritický stav:

en: Critical battery action:
cs: Akce při kritickém stavu:

en: Levels and _actions
cs: Úrovně a _akce

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Display icon
cs: Zobrazit ikonu

en: Display bar
cs: Zobrazit panel

en: Display percentage
cs: Zobrazit údaj v procentech

en: Display time
cs: Zobrazit čas

en: Display power
cs: Zobrazit úroveň nabití

en: Hide time/percentage when full
cs: Skrýt čas/procenta při plném stavu

en: Display percentage in tooltip
cs: Zobrazit údaj v procentech jako tip

en: Display time remaining in tooltip
cs: Zobrazit zbývající čas jako tip

en: _Display
cs: _Zobrazit

en: Show and monitor the battery status
cs: Zobrazit a monitorovat stav baterie
