Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
el: (Χωρίς μπαταρία, AC στην πρίζα)

en: (Charging from AC)
el: (Φόρτωση από το AC)

en: (AC on-line)
el: (AC στην πρίζα)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
el: %d%% (%02d:%02d) απομένει

en: %02d:%02d remaining
el: %02d:%02d απομένει

en: %d%% remaining
el: %d%% απομένει

en: AC off-line
el: AC εκτός πρίζας

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
el: ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Η μπαταρία έχει φτάσει σε κρίσιμο επίπεδο. Θα πρέπει είτε να μπει στην πρίζα ή να κλείσετε τον υπολογιστή τώρα ώστε να αποφύγετε απώλεια δεδομένων.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
el: ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Η μπαταρία είναι σε χαμηλό επίπεδο. Θα πρέπει να εξετάσετε είτε να βάλετε στην πρίζα είτε να κλείσετε τον υπολογιστή σας σύντομα ώστε να αποφύγετε πιθανή απώλεια δεδομένων.

en: Battery
el: Μπαταρία

en: Select file
el: Επιλογή αρχείου

en: Select command
el: Επιλογή εντολής

en: Unable to open the following url: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η πρόσβαση στο εξής url: %s

en: Battery Monitor
el: Παρακολούθηση μπαταρίας

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: On AC:
el: Σε τροφοδοσία AC:

en: Battery high:
el: Μπαταρία υψηλή:

en: Battery low:
el: Μπαταρία χαμηλή:

en: Battery critical:
el: Μπαταρία κρίσιμη:

en: Bar _colors
el: _Χρώματα γραμμής

en: Low percentage:
el: Χαμηλό ποσοστό:

en: Low battery action:
el: Χαμηλή ενέργεια μπαταρίας:

en: Do nothing
el: Μην κάνεις τίποτα

en: Display a warning message
el: Εμφάνιση προειδοποιητικού μηνύματος

en: Run command
el: Εκτέλεση εντολής

en: Run command in terminal
el: Εκτέλεση εντολής σε τερματικό

en: Command:
el: Εντολή:

en: Critical percentage:
el: Κρίσιμο ποσοστό:

en: Critical battery action:
el: Κρίσιμη ενέργεια μπαταρίας:

en: Levels and _actions
el: Επίπεδα και _ενέργειες

en: Display label
el: Εμφάνιση ετικέτας

en: Display icon
el: Εμφάνιση εικονιδίου

en: Display bar
el: Εμφάνιση γραμμής

en: Display percentage
el: Εμφάνιση ποσοστού

en: Display time
el: Εμφάνιση ώρας

en: Display power
el: Εμφάνιση ρεύματος

en: Hide time/percentage when full
el: Απόκρυψη ώρας/ποσοστού όταν γεμίσει

en: Display percentage in tooltip
el: Εμφάνιση ποσοστού στην μπάρα εργαλείων

en: Display time remaining in tooltip
el: Εμφάνιση εναπομείνωντας ώρας στην μπάρα εργαλείων

en: _Display
el: _Εμφάνιση

en: Show and monitor the battery status
el: Εμφάνιση και παρακολούθηση της κατάστασης της μπαταρίας
