Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
et: (Aku puudub, ühendatud vooluvõrku)

en: (Charging from AC)
et: (Laen vooluvõrgust)

en: (AC on-line)
et: (Ühendatud vooluvõrku)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
et: Jäänud on %d%% (%02d:%02d)

en: %02d:%02d remaining
et: Jäänud on %02d:%02d

en: %d%% remaining
et: Jäänud on %d%%

en: AC off-line
et: Ei ole ühendatud vooluvõrku

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
et: HOIATUS: Sinu arvuti aku täituvus on jõudnud kriitilise piirini. Andmekao vältimiseks peaksid ühendama toitejuhtme või arvuti seiskama.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
et: HOIATUS: Sinu arvuti aku on üsna tühi. Andmekao vältimiseks peaksid üsna varsti ühendama toitejuhtme või arvuti seiskama.

en: Battery
et: Aku

en: Select file
et: Vali fail

en: Select command
et: Vali käsk

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva urli avamisel tekkis viga: %s

en: Battery Monitor
et: Akukasutuse jälgija

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: _Abi

en: On AC:
et: Võrgutoitel:

en: Battery high:
et: Aku on laetud:

en: Battery low:
et: Aku on tühjenenud:

en: Battery critical:
et: Aku on tühi:

en: Bar _colors
et: _Tunnusvärvid

en: Low percentage:
et: Aku on peaaegu tühjenenud:

en: Low battery action:
et: Tegevus peaaegu tühjenenud aku puhul:

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Display a warning message
et: Näita hoiatust

en: Run command
et: Käivita käsk

en: Run command in terminal
et: Käivita käsk terminalis

en: Command:
et: Käsk:

en: Critical percentage:
et: Aku on tühi:

en: Critical battery action:
et: Tegevus tühja aku puhul:

en: Levels and _actions
et: _Akutasemed ja tegevused

en: Display label
et: Näita silti

en: Display icon
et: Näita ikooni

en: Display bar
et: Näita tunnusvärvi

en: Display percentage
et: Näita aku täituvust

en: Display time
et: Näita aega aku tühjenemiseni

en: Display power
et: Näita toite olekut

en: Hide time/percentage when full
et: Täis akuga ära kuva aega ega täituvuse protsenti

en: Display percentage in tooltip
et: Näita teabemullis täituvuse protsenti

en: Display time remaining in tooltip
et: Näita teabemullis järelejäänud aega

en: _Display
et: _Näidatav teave

en: Show and monitor the battery status
et: Näita ja jälgi akutaset
