Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
eu: (Bateriarik ez, AC sarean)

en: (Charging from AC)
eu: (Saretik kargatzen)

en: (AC on-line)
eu: (AC sarean)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
eu: %d%% (%02d:%02d) gelditzen da

en: %02d:%02d remaining
eu: %02d:%02d gelditzen da

en: %d%% remaining
eu: %d%% gelditzen da

en: AC off-line
eu: AC desaktibatuta

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
eu: ABISUA: Bateriak egoera larrian dago. Sare elektrikora konektatu edo ordenagailua itzali beharko datu galerarik ez gertatzeko.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
eu: ABISUA: Bateria karga baxuan dago. Sare elektrikora konektatu edo ordenagailua itzali beharko datu galerarik ez gertatzeko.

en: Battery
eu: Bateria

en: Select file
eu: Hautatu fitxategia

en: Select command
eu: Hautatu komandoa

en: Unable to open the following url: %s
eu: Ezin da hurrengo url-a ireki: %s

en: Battery Monitor
eu: Bateria-karga monitorea

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Help
eu: _Laguntza

en: On AC:
eu: Entxufatua:

en: Battery high:
eu: Bateria altua:

en: Battery low:
eu: Bateria baxua:

en: Battery critical:
eu: Bateria kritikoa:

en: Bar _colors
eu: Barra _koloreak

en: Low percentage:
eu: Bateria baxu ehunekoa:

en: Low battery action:
eu: Bateria baxu ekintza:

en: Do nothing
eu: Ez egin ezer

en: Display a warning message
eu: Ohartaratze mezua bistarazi

en: Run command
eu: Komandoa exekutatu

en: Run command in terminal
eu: Komandoa terminal batetan exekutatu

en: Command:
eu: Komandoa:

en: Critical percentage:
eu: Larritasun ehunekoa:

en: Critical battery action:
eu: Bateria larri ekintza:

en: Levels and _actions
eu: Maila eta ekintz_ak

en: Display label
eu: Etiketa bistarazi

en: Display icon
eu: Bistarazi ikonoa

en: Display bar
eu: Ikusi barra

en: Display percentage
eu: Ehunekoa bistarazi

en: Display time
eu: Denbora bistarazi

en: Display power
eu: Bistarazi karga

en: Hide time/percentage when full
eu: Denbora/ehunekoa ezkutatu betea dagoenenan

en: Display percentage in tooltip
eu: Ehunekoa bistarazi tresna-barran

en: Display time remaining in tooltip
eu: Falta den denbora bistarazi tresna-barran

en: _Display
eu: _Ikusi

en: Show and monitor the battery status
eu: Bateria egoera erakutsi eta monitorizatu
