Xfce Panel Plugins - en to ga translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
ga: (Gan chadhnra, AC ar líne)

en: (Charging from AC)
ga: (Ag luchtú ón bpríomhlíonra)

en: (AC on-line)
ga: (AC ar líne)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
ga: %d%% (%02d:%02d) fágtha

en: %02d:%02d remaining
ga: %02d:%02d fágtha

en: %d%% remaining
ga: %d%% fágtha

en: AC off-line
ga: AC as líne

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
ga: RABHADH: Tháinig do chadhnra chun staid ghéibheannach. Ba cheart duit do ríomhaire a phlugáil isteach nó é a mhúchadh anois ionas nach gcaillfear sonraí.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
ga: RABHADH: Tá do chadhnra beagnach ídithe. Ba chóir cuimhneamh ar phlugáil isteach an ríomhaire nó é a mhúchadh go luath anois ionas nach gcaillfear sonraí.

en: Battery
ga: Cadhnra

en: Select file
ga: Roghnaigh comhad

en: Select command
ga: Roghnaigh ordú

en: Unable to open the following url: %s
ga: Ní féidir an URL seo a oscailt:: %s

en: Battery Monitor
ga: Monatóir Cadhnra

en: _Close
ga: _Scoir

en: _Help
ga: C_abhrach

en: On AC:
ga: Ar AC:

en: Battery high:
ga: Cadhra ard:

en: Battery low:
ga: Cadhra íseal:

en: Battery critical:
ga: Cadhra criticiúil

en: Bar _colors
ga: Bearáil _dathanna

en: Low percentage:
ga: Céatadán íseal:

en: Low battery action:
ga: Gníomh cadhnra íseal

en: Do nothing
ga: Déan rud ar bith

en: Display a warning message
ga: Taispeáin teachtaireacht rabhaidh

en: Run command
ga: Rith ordú

en: Run command in terminal
ga: Rith ordú sa theriminéal

en: Command:
ga: Ordú:

en: Critical percentage:
ga: Céatadán criticiúil:

en: Critical battery action:
ga: Gníomh cadhnra criticiúil:

en: Levels and _actions
ga: Leibhéil agus _gníomhartha

en: Display label
ga: Taispeáin lipéad

en: Display icon
ga: Taispeáin íocón

en: Display bar
ga: Taispeáin barra

en: Display percentage
ga: Taispeáin céatadán

en: Display time
ga: Taispeáin am

en: Display power
ga: Taispeáin cumhacht

en: Hide time/percentage when full
ga: Folaigh am/céatadán nuair atá lán

en: Display percentage in tooltip
ga: Taispeáin céatadán sa leid uirlise

en: Display time remaining in tooltip
ga: Taispeáin am fágtha sa leid uirlise

en: _Display
ga: _Taispeáin

en: Show and monitor the battery status
ga: Taispeáin agus déan monatóireacht ar staid an cadhnra
