Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
gl: (Non hai batería, enchufado á rede eléctrica)

en: (Charging from AC)
gl: (Cargando da rede eléctrica)

en: (AC on-line)
gl: (Enchufado á rede eléctrica)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
gl: %d%% (%02d:%02d) restante

en: %02d:%02d remaining
gl: quedan %02d:%02d

en: %d%% remaining
gl: Quedan %d%%

en: AC off-line
gl: Desenchufado da rede eléctrica

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
gl: AVISO: A batería chegou a un estado crítico. Debe enchufar ou apagar o computador agora para evitar unha posíbel perda de datos.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
gl: AVISO: A batería estase esgotando. Debería considerar enchufar ou apagar o computador decontado para evitar unha posíbel perda de datos.

en: Battery
gl: Batería

en: Select file
gl: Seleccione un ficheiro

en: Select command
gl: Seleccione unha orde

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir o seguinte url: %s

en: Battery Monitor
gl: Monitor da Batería

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Help
gl: _Axuda

en: On AC:
gl: Enchufado á rede eléctrica:

en: Battery high:
gl: Batería alta:

en: Battery low:
gl: Batería baixa:

en: Battery critical:
gl: Batería en estado crítico:

en: Bar _colors
gl: _Cores da barra

en: Low percentage:
gl: Porcentaxe baixa:

en: Low battery action:
gl: Acción para cando a batería está baixa:

en: Do nothing
gl: Non facer nada

en: Display a warning message
gl: Amosar unha mensaxe de aviso

en: Run command
gl: Executar orde

en: Run command in terminal
gl: Executar a orde nun terminal

en: Command:
gl: Orde:

en: Critical percentage:
gl: Porcentaxe crítica:

en: Critical battery action:
gl: Acción para cando a batería está crítica:

en: Levels and _actions
gl: Niveis e _accións

en: Display label
gl: Amosar unha etiqueta

en: Display icon
gl: Amosar unha icona

en: Display bar
gl: Amosar a barra

en: Display percentage
gl: Amosar a porcentaxe

en: Display time
gl: Amosar o tempo

en: Display power
gl: Amosar a enerxía

en: Hide time/percentage when full
gl: Agochar tempo/porcentaxe cando estea cargada

en: Display percentage in tooltip
gl: Amosar a porcentaxe na notificación

en: Display time remaining in tooltip
gl: Amosar o tempo restante na notificación

en: _Display
gl: _Amosar

en: Show and monitor the battery status
gl: Amosar e monitorizar o estado da batería
