Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
he: (אין סוללה, זרם חילופין מחובר)

en: (Charging from AC)
he: (טוען מזרם חילופין)

en: (AC on-line)
he: (זרם חילופין מחובר)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
he: %d%% (%02d:%02d) נותרו

en: %02d:%02d remaining
he: %02d:%02d נותרו

en: %d%% remaining
he: %d%% נותרו

en: AC off-line
he: זרם חילופין מנותק

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
he: אזהרה: הסוללה שלך הגיעה לסטטוס קריטי. אתה צריך להתחבר או לכבות את המחשב שלך עכשיו למנוע איבוד מידע אפשרי.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
he: אזהרה: הסוללה שלך מתרוקנת. אתה צריך לשקול להתחבר או לכבות את המחשב שלך בקרוב למנוע איבוד מידע אפשרי.

en: Battery
he: סוללה

en: Select file
he: בחר קובץ

en: Select command
he: בחר פקודה

en: Unable to open the following url: %s
he: לא יכול לפתוח את הכתובת הבאה: %s

en: Battery Monitor
he: עוקב סוללה

en: _Close
he: סגור

en: _Help
he: _עזרה

en: On AC:
he: בזרם חילופין:

en: Battery high:
he: פסגת סוללה:

en: Battery low:
he: שפל סוללה:

en: Battery critical:
he: סוללה קריטית:

en: Bar _colors
he: צבעי סרגל

en: Low percentage:
he: אחוז נמוך:

en: Low battery action:
he: פעולת סוללה נמוכה:

en: Do nothing
he: אל תעשה כלום

en: Display a warning message
he: הצג מסר אזהרה

en: Run command
he: הרץ פקודה

en: Run command in terminal
he: הרץ פקודה במסוף

en: Command:
he: פקודה:

en: Critical percentage:
he: אחוז קריטי:

en: Critical battery action:
he: פעולת סוללה קריטית:

en: Levels and _actions
he: רמות ופעולות

en: Display label
he: הצג תווית

en: Display icon
he: הצג אייקון

en: Display bar
he: הצג סרגל

en: Display percentage
he: הצג אחוז

en: Display time
he: הצג זמן

en: Display power
he: הצג הספק

en: Hide time/percentage when full
he: הסתר זמן/אחוז כאשר מלאה

en: Display percentage in tooltip
he: הצג אחוז בטיפ עזר

en: Display time remaining in tooltip
he: הצג זמן שנשאר בטיפ עזר

en: _Display
he: הצג

en: Show and monitor the battery status
he: הצג ועקוב אחר סטטוס סוללה
