Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: (No battery, AC on-line)
hr: (Nema baterije, AC on-line)

en: (Charging from AC)
hr: (Punjenje iz AC)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
hr: %d%% (%02d:%02d) preostalo

en: %02d:%02d remaining
hr: %02d:%02d preostalo

en: %d%% remaining
hr: %d%% preostalo

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
hr: UPOZORENJE:Vaša baterija je dosegla kritični status.Trebate je uključiti ili isključiti računalo da izbjegnete gubitak podataka.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
hr: UPOZORENJE:Vaša se baterija prazni.Ramislite o uključivanju ili isključivanju računala uskoro da biste izbjegli gubitak podataka.

en: Battery
hr: Baterija

en: Select file
hr: Odaberi datoteku

en: Select command
hr: Odaberi naredbu

en: Unable to open the following url: %s
hr: Neuspjeh u otvaranju slijedećeg url: %s

en: Battery Monitor
hr: Monitor baterije

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: On AC:
hr: Na AC:

en: Battery high:
hr: Visoka razina energije u bateriji:

en: Battery low:
hr: Niska razina energije u bateriji:

en: Battery critical:
hr: Baterija je kritično:

en: Bar _colors
hr: Boje _traka

en: Low percentage:
hr: Niski postotak:

en: Low battery action:
hr: Akcija pri niskoj razini energije u bateriji:

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Display a warning message
hr: Prikaži poruku upozorenja

en: Run command
hr: Pokreni naredbu

en: Run command in terminal
hr: Pokreni naredbu u terminalu

en: Command:
hr: Naredba:

en: Critical percentage:
hr: Kritični postotak:

en: Critical battery action:
hr: Akcija pri kritičnoj razini energije u bateriji:

en: Levels and _actions
hr: Razine i _radnje

en: Display label
hr: Prikaži natpis

en: Display icon
hr: Prikaži ikonu

en: Display bar
hr: Prikaži traku

en: Display percentage
hr: Prikaži postotak

en: Display time
hr: Prikaži vrijeme

en: Display power
hr: Prikaži napajanje

en: Hide time/percentage when full
hr: Sakrij vrijeme/postotak kada je puna

en: Display percentage in tooltip
hr: Prikaži postotak u tooltip-u

en: Display time remaining in tooltip
hr: Prikaži preostalo vrijeme u tooltip-u

en: _Display
hr: _Prikaži

en: Show and monitor the battery status
hr: Pokaži i prati status baterije
