Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
hu: (Nincs akkumulátor, hálózati ellátás)

en: (Charging from AC)
hu: (Töltés váltóáramról)

en: (AC on-line)
hu: (Energiaellátás elérhető)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
hu: %d%% (%02d.%02d) van hátra

en: %02d:%02d remaining
hu: %02d.%02d van hátra

en: %d%% remaining
hu: %d%% van hátra

en: AC off-line
hu: Az energiaellátás megszűnt

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
hu: FIGYELMEZTETÉS: az akkumulátor elérte a kritikus szintet. Csatlakoztassa a hálózatra vagy kapcsolja ki számítógépét az adatvesztés elkerülése érdekében.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
hu: FIGYELMEZTETÉS: az akkumulátor gyenge. Csatlakoztassa a hálózatra vagy kapcsolja ki számítógépét az adatvesztés elkerülése érdekében.

en: Battery
hu: Akkumulátor

en: Select file
hu: Válasszon fájlt

en: Select command
hu: Válasszon parancsot

en: Unable to open the following url: %s
hu: A következő URL megnyitása meghiúsult: %s

en: Battery Monitor
hu: Akkumulátorfigyelő

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Help
hu: _Súgó

en: On AC:
hu: Hálózati tápellátáson:

en: Battery high:
hu: Akkumulátor teli:

en: Battery low:
hu: Akkumulátor gyenge:

en: Battery critical:
hu: Akkumulátor kritikus:

en: Bar _colors
hu: Sáv s_zínei

en: Low percentage:
hu: Alacsony töltöttség:

en: Low battery action:
hu: Gyenge akkumulátor művelet:

en: Do nothing
hu: Ne tegyen semmit

en: Display a warning message
hu: Figyelmeztetés megjelenítése

en: Run command
hu: Parancs futtatása

en: Run command in terminal
hu: Parancs futtatása terminálban

en: Command:
hu: Parancs:

en: Critical percentage:
hu: Kritikus töltöttség:

en: Critical battery action:
hu: Kritikus akkumulátor művelet:

en: Levels and _actions
hu: Szintek és _műveletek

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Display icon
hu: Ikon megjelenítése

en: Display bar
hu: Sáv megjelenítése

en: Display percentage
hu: Százalék megjelenítése

en: Display time
hu: Idő megjelenítése

en: Display power
hu: Energiaszint megjelenítése

en: Hide time/percentage when full
hu: Idő/százalék elrejtése, ha fel van töltve

en: Display percentage in tooltip
hu: Százalék megjelenítése buboréksúgóban

en: Display time remaining in tooltip
hu: Hátralévő idő megjelenítése buboréksúgóban

en: _Display
hu: M_egjelenítés

en: Show and monitor the battery status
hu: Az akkumulátor állapotának megjelenítése és figyelése
