Xfce Panel Plugins - en to hye translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
hye: (Մարտկոց չկայ, AC առ-գիծ)

en: (Charging from AC)
hye: (Լիցքաւորում AC֊ից)

en: (AC on-line)
hye: (AC առ-գիծ)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
hye: մնաց %d%% (%02d:%02d)

en: %02d:%02d remaining
hye: մնաց %02d։%02d

en: %d%% remaining
hye: մնաց %d%%

en: AC off-line
hye: AC ան-գիծ

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
hye: ԶԳՈՒՇԱՑՈՒՄ․ Ձեր մարտկոցը հասաւ վճռական վիճակի։ Տուեալների կորստից խուսափելու համար լիցքաւորէք, կամ անջատէք համակարգիչը հիմա։

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
hye: ԶԳՈՒՇԱՑՈՒՄ․  Մարտկոցի լիցքի մակարդակը ցածր է։ Տուեալների կորստից խուսափելու համար լիցքաւորէք, կամ անջատէք համակարգիչը հիմա։

en: Battery
hye: Մարտկոց

en: Select file
hye: Ընտրէք նիշ

en: Select command
hye: Ընտրէք հրաման

en: Unable to open the following url: %s
hye: Չյաջողուեց բացել հետեւեալ url֊ը․ %s

en: Battery Monitor
hye: Մարտկոցի ցուցադրիչ

en: _Close
hye: _Փակել

en: _Help
hye: _Աւգնութիւն

en: On AC:
hye: AC ում․

en: Battery high:
hye: Մակարդակը բարձր․

en: Battery low:
hye: Մակարդակը ցածր․

en: Battery critical:
hye: Մակարդակը վճռական

en: Bar _colors
hye: Գաւտու _գոյներ

en: Low percentage:
hye: Ցածր տոկոս․

en: Low battery action:
hye: Մարտկոցի ցածր գործում․

en: Do nothing
hye: Ոչինչ չանել

en: Display a warning message
hye: Ցուցադրել զգուշացման նամակը

en: Run command
hye: Գործարկել հրամանը

en: Run command in terminal
hye: Գործարկել հրամանը վահանակում

en: Command:
hye: Հրաման․

en: Critical percentage:
hye: Վճռական տոկոս

en: Critical battery action:
hye: Մատկոցի վճռական գործում․

en: Levels and _actions
hye: Մակարդակներ եւ _գործողութիւններ

en: Display label
hye: Ցուցադրել պիտակ

en: Display icon
hye: Ցուցադրել տարբերանշան

en: Display bar
hye: Ցուցադրել գաւտի

en: Display percentage
hye: Ցուցադրել տոկոսը

en: Display time
hye: Ցուցադրել ժամը

en: Display power
hye: Ցուցադրել լիցքաւորումը

en: Hide time/percentage when full
hye: Թաքցնել ժամը/տոկոսը երբ լի է

en: Display percentage in tooltip
hye: Ցուցադրել տոկոսը գործիքայուշում

en: Display time remaining in tooltip
hye: Ցուցադրել մնացած ժամանակը գործիքայուշում

en: _Display
hye: _Ցուցադրել

en: Show and monitor the battery status
hye: Ցուցադրել մարտկոցի վիճակը
