Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
kk: (Батарея жоқ, электр желісі)

en: (Charging from AC)
kk: (Электр желісінен зарядталу)

en: (AC on-line)
kk: (Электр желісіне қосулы тұр)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
kk: %d%% (%02d:%02d) қалды

en: %02d:%02d remaining
kk: %02d:%02d қалды

en: %d%% remaining
kk: %d%% қалды

en: AC off-line
kk: Электр желісінде емес

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
kk: Ескерту: Батареяның заряд шамасы критикалық мәніне жетті. Ақпаратты жоғалтпас үшін компьютеріңізді электр желісіне қосыңыз не өшіріңіз.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
kk: Ескерту: Батареяның заряд шамасы аз мәніне жетті. Ақпаратты жоғалтпас үшін компьютеріңізді электр желісіне қосыңыз не өшіріңіз.

en: Battery
kk: Батарея

en: Select file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Select command
kk: Команданы таңдаңыз

en: Unable to open the following url: %s
kk: Келесі url-ды ашу мүмкін емес: %s

en: Battery Monitor
kk: Батарея бақылаушысы

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Help
kk: Кө_мек

en: On AC:
kk: Эл. желісінде:

en: Battery high:
kk: Батарея заряды көп:

en: Battery low:
kk: Батарея заряды аз:

en: Battery critical:
kk: Батарея заряды критикалық:

en: Bar _colors
kk: Баған _түстері

en: Low percentage:
kk: Төмен заряд:

en: Low battery action:
kk: Аз батарея әрекеті:

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Display a warning message
kk: Ескерту хабарламасын көрсету

en: Run command
kk: Команданы орындау

en: Run command in terminal
kk: Команданы терминалда орындау

en: Command:
kk: Команда:

en: Critical percentage:
kk: Критикалық заряд:

en: Critical battery action:
kk: Критикалық батарея әрекеті:

en: Levels and _actions
kk: Деңгейлер мен әре_кеттер

en: Display label
kk: Атауын көрсету

en: Display icon
kk: Таңбашаны көрсету

en: Display bar
kk: Бағанды көрсету

en: Display percentage
kk: Пайыз өлшемін көрсету

en: Display time
kk: Уақытын көрсету

en: Display power
kk: Ток көзін көрсету

en: Hide time/percentage when full
kk: Батарея толық кезінде уақыт/пайыз шамаларын жасыру

en: Display percentage in tooltip
kk: Пайыз шамасын көмексөз түрінде көрсету

en: Display time remaining in tooltip
kk: Қалған уақыт шамасын көмексөз түрінде көрсету

en: _Display
kk: Көр_сету

en: Show and monitor the battery status
kk: Батарея қалпын көрсету және бақылау
