Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
lt: (Akumuliatoriaus nėra, naudojama el. tinklo energija)

en: (Charging from AC)
lt: (Įkraunama iš tinklo)

en: (AC on-line)
lt: (įjungta į tinklą)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
lt: %d%% (%02d:%02d) liko

en: %02d:%02d remaining
lt: %02d:%02d liko

en: %d%% remaining
lt: %d%% liko

en: AC off-line
lt: AC atjungta

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
lt: ĮSPĖJIMAS: Jūsų akumuliatorius pasiekė kritinį lygį. Jūs turėtumėte prijungti kompiuterį pakrovimui arba išjungti jį, nes kitaip galite prarasti duomenis.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
lt: ĮSPĖJIMAS: Jūsų akumuliatoriuje liko nedaug energijos. Jūs turėtumėte prijungti kompiuterį pakrovimui arba išjungti jį, nes kitaip galite prarasti duomenis.

en: Battery
lt: Akumuliatorius

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Select command
lt: Pasirinkti komandą

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti šio url: %s

en: Battery Monitor
lt: Akumuliatoriaus prižiūryklė

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: On AC:
lt: Ant AC:

en: Battery high:
lt: Akumuliatorius įkrautas pilnai:

en: Battery low:
lt: Akumuliatorius beveik išsekęs:

en: Battery critical:
lt: Akumuliatorius išseko:

en: Bar _colors
lt: Juostos _spalva

en: Low percentage:
lt: Žemas lygis:

en: Low battery action:
lt: Kai akumuliatoriuje mažai energijos:

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Display a warning message
lt: Parodyti perspėjimo pranešimą

en: Run command
lt: Vykdyti komandą

en: Run command in terminal
lt: Vykdyti komandą terminale

en: Command:
lt: Komanda:

en: Critical percentage:
lt: Kritinis lygis:

en: Critical battery action:
lt: Kritinio akumuliatoriaus lygio veiksmas:

en: Levels and _actions
lt: Lygiai ir _veiksmai

en: Display label
lt: Rodyti etiketę

en: Display icon
lt: Rodyti piktogramą

en: Display bar
lt: Rodyti juostą

en: Display percentage
lt: Rodyti procentus

en: Display time
lt: Rodyti laiką

en: Display power
lt: Rodyti energiją

en: Hide time/percentage when full
lt: Slėpti laiką/procentus kai pilna

en: Display percentage in tooltip
lt: Rodyti procentus paaiškinimuose

en: Display time remaining in tooltip
lt: Paaiškinimuose rodyti likusį laiką

en: _Display
lt: _Rodyti

en: Show and monitor the battery status
lt: Rodyti ir stebėti akumuliatoriaus būseną
