Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: (Charging from AC)
lv: (Lādējas no elektrotīkla)

en: (AC on-line)
lv: (Elektrotīkls pieejams)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
lv: %d%% (%02d:%02d) atlicis

en: %02d:%02d remaining
lv: %02d:%02d atlicis

en: %d%% remaining
lv: %d%% atlicis

en: AC off-line
lv: Elektrotīkls atslēgts

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
lv: UZMANĪBU: Jūsu baterija ir sasniegusi kritisku līmeni. nepieciešams pieslēgties pie elektroenerģijas tīkla, vai izslēgt datoru, lai novērstu iespējamos datu zudumu.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
lv: UZMANĪBU: Jūsu baterijai ir zems uzlādēs līmenis. Nepieciešams pieslēgties pie elektroenerģijas tīkla, vai izslēgt datoru, lai novērstu iespējamos datu zudumu.

en: Battery
lv: Baterija

en: Select file
lv: Norādiet failu

en: Select command
lv: Norādīt komandu

en: Unable to open the following url: %s
lv: Neizdevās atvērt sekojošu url: %s

en: Battery Monitor
lv: Baterijas novērotājs

en: Low percentage:
lv: Zems līmenis:

en: Low battery action:
lv: Zema baterijas līmeņa darbība:

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Display a warning message
lv: Rādīt brīdinājuma paziņojumu

en: Run command
lv: Izpildīt komandu

en: Run command in terminal
lv: Izpildīt komandu terminālī

en: Command:
lv: Komanda:

en: Critical percentage:
lv: Kritisks līmenis:

en: Critical battery action:
lv: Kritiska baterijas līmeņa darbības:

en: Display label
lv: Rādīt etiķeti

en: Display icon
lv: Rādīt ikonu

en: Display percentage
lv: Rādīt procentus

en: Display time
lv: Rādīt laiku

en: Display power
lv: Rādīt enerģiju

en: Hide time/percentage when full
lv: Slēpt laiku/procentus, kad pilna

en: Display percentage in tooltip
lv: Rādīt paskaidrē procentus

en: Display time remaining in tooltip
lv: Rādīt paskaidrē atlikušo laiku

en: Show and monitor the battery status
lv: Rādīt un novērot baterijas stāvokli
