Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
ms: (Tiada bateru, AC aktif)

en: (Charging from AC)
ms: (Mengecas dari AC)

en: (AC on-line)
ms: (AC aktif)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
ms: %d%% (%02d:%02d) berbaki

en: %02d:%02d remaining
ms: %02d:%02d berbaki

en: %d%% remaining
ms: %d%% berbaki

en: AC off-line
ms: AC tidak aktif

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
ms: AMARAN: Bateri anda telah mencapai status kritikal. Anda seharusnya guna kuasa AC atau matikan komputer anda sekarang untuk menghindari kemungkinan berlakunya kehilangan data.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
ms: AMARAN: Kuasa bateri semakin rendah. Anda seharusnya guna kuasa AC atau matikan komputer anda sekarang untuk menghindari kemungkinan berlakunya kehilangan data.

en: Battery
ms: Bateri

en: Select file
ms: Pilih fail

en: Select command
ms: Pilih perintah

en: Unable to open the following url: %s
ms: Tidak boleh buka url berikut: %s

en: Battery Monitor
ms: Pemantau Bateri

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Help
ms: _Bantuan

en: On AC:
ms: Pada AC:

en: Battery high:
ms: Kuasa bateri tinggi:

en: Battery low:
ms: Kuasa bater rendah:

en: Battery critical:
ms: Kuasa bateri kritikal:

en: Bar _colors
ms: _Warna palang

en: Low percentage:
ms: Peratus rendah:

en: Low battery action:
ms: Tindakan kuasa bateri rendah:

en: Do nothing
ms: Jangan buat apa-apa

en: Display a warning message
ms: Papar mesej amaran

en: Run command
ms: Jalan perintah

en: Run command in terminal
ms: Jalan perintah dalam terminal

en: Command:
ms: Perintah:

en: Critical percentage:
ms: Peratus kritikal:

en: Critical battery action:
ms: Tindakan kuasa bateri kritikal:

en: Levels and _actions
ms: Aras dan t_indakan

en: Display label
ms: Papar label

en: Display icon
ms: Papar ikon

en: Display bar
ms: Papar palang

en: Display percentage
ms: Papar peratus

en: Display time
ms: Papar masa

en: Display power
ms: Papar kuasa

en: Hide time/percentage when full
ms: Sembunyi masa/peratus bila penuh

en: Display percentage in tooltip
ms: Papar peratus dalam tip alat

en: Display time remaining in tooltip
ms: Papar masa berbaki dalam tip alat

en: _Display
ms: _Papar

en: Show and monitor the battery status
ms: Tunjuk dan pantau status bateri
