Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
nl: (Geen accu, actieve netstroomvoeding)

en: (Charging from AC)
nl: (Aan het opladen via netstroom)

en: (AC on-line)
nl: (Netstroomvoeding actief)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
nl: %d%% (%02d:%02d) resterend

en: %02d:%02d remaining
nl: %02d:%02d resterend

en: %d%% remaining
nl: %d%% resterend

en: AC off-line
nl: Netstroomvoeding is niet actief

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
nl: WAARSCHUWING: De acculading heeft de kritieke status bereikt. U kunt het beste uw computer meteen op netstroom aansluiten of uitzetten, om gegevensverlies te vermijden.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
nl: WAARSCHUWING: De accu is bijna leeg. U kunt het beste uw computer snel opnetstroom aansluiten of uitzetten, om gegevensverlies te vermijden.

en: Battery
nl: Accu

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select command
nl: Selecteer opdracht

en: Unable to open the following url: %s
nl: Kan het volgende webadres niet openen: %s

en: Battery Monitor
nl: Accubewaker

en: _Close
nl: S_luiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: On AC:
nl: Op netstroom:

en: Battery high:
nl: Accu vol:

en: Battery low:
nl: Accu bijna leeg:

en: Battery critical:
nl: Accu kritiek:

en: Bar _colors
nl: Balk_kleuren

en: Low percentage:
nl: Laag percentage:

en: Low battery action:
nl: Actie wanneer de accu bijna leeg is:

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Display a warning message
nl: Toon een waarschuwing

en: Run command
nl: Voer een opdracht uit

en: Run command in terminal
nl: Voer een opdracht uit in terminal

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Critical percentage:
nl: Kritiek percentage:

en: Critical battery action:
nl: Actie bij kritische acculading:

en: Levels and _actions
nl: Niveaus en _acties

en: Display label
nl: Geef etiket weer

en: Display icon
nl: Geef pictogram weer

en: Display bar
nl: Toon balk

en: Display percentage
nl: Geef percentage weer

en: Display time
nl: Geef tijd weer

en: Display power
nl: Geef energie weer

en: Hide time/percentage when full
nl: Verberg tijd/percentage wanneer vol

en: Display percentage in tooltip
nl: Geef percentage weer in de gereedschaptip

en: Display time remaining in tooltip
nl: Geef resterende tijd weer in de gereedschaptip

en: _Display
nl: _Toon

en: Show and monitor the battery status
nl: Toon en bewaak de status van de accu
