Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
pl: (Brak akumulatora, podłączone zasilanie sieciowe)

en: (Charging from AC)
pl: (Ładowanie z sieci)

en: (AC on-line)
pl: (Podłączne zasilanie sieciowe)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
pl: Pozostało %d%% (%02d:%02d)

en: %02d:%02d remaining
pl: Pozostało %02d:%02d

en: %d%% remaining
pl: Pozostało %d%%

en: AC off-line
pl: Odłączone zasilanie sieciowe

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
pl: UWAGA: akumulator został prawie całkowicie rozładowany. Zaleca się wyłączyć komputer lub podłączyć zasilanie sieciowe, aby uniknąć potencjalnej utraty danych.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
pl: UWAGA: akumulator został rozładowany w znacznym stopniu. Zaleca się wyłączyć komputer lub podłączyć zasilanie sieciowe, aby uniknąć potencjalnej utraty danych.

en: Battery
pl: Akumulator

en: Select file
pl: Wybór pliku

en: Select command
pl: Wybór polecenia

en: Unable to open the following url: %s
pl: Nie można otworzyć adresu URL: %s

en: Battery Monitor
pl: Monitor akumulatora

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Help
pl: _Pomoc

en: On AC:
pl: Zasilanie sieciowe:

en: Battery high:
pl: Wysoki poziom akumulatora:

en: Battery low:
pl: Niski poziom akumulatora:

en: Battery critical:
pl: Krytyczny poziom akumulatora:

en: Bar _colors
pl: _Kolory pasków

en: Low percentage:
pl: Poziom niski (%):

en: Low battery action:
pl: Działanie dla poziomu niskiego:

en: Do nothing
pl: Brak

en: Display a warning message
pl: Wyświetlenie ostrzeżenia

en: Run command
pl: Wykonanie polecenia

en: Run command in terminal
pl: Wykonanie polecenia w terminalu

en: Command:
pl: Polecenie:

en: Critical percentage:
pl: Poziom krytyczny (%):

en: Critical battery action:
pl: Działanie dla poziomu krytycznego:

en: Levels and _actions
pl: _Poziomy i działania

en: Display label
pl: Etykieta

en: Display icon
pl: Ikona

en: Display bar
pl: Pasek naładowania

en: Display percentage
pl: Wartość procentowa

en: Display time
pl: Pozostały czas

en: Display power
pl: Źródło zasilania

en: Hide time/percentage when full
pl: Ukrycie czasu i wartości procentowej po naładowaniu

en: Display percentage in tooltip
pl: Wartość procentowa w podpowiedzi

en: Display time remaining in tooltip
pl: Pozostały czas w podpowiedzi

en: _Display
pl: _Wyświetlanie

en: Show and monitor the battery status
pl: Dostarcza informacje o stanie akumulatora
