Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
sk: (Bez batérie, napájané zo siete)

en: (Charging from AC)
sk: (Nabíjanie zo siete)

en: (AC on-line)
sk: (Pripojené k napájaniu zo siete)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
sk: Zostáva %d%% (%02d:%02d)

en: %02d:%02d remaining
sk: Zostáva %02d:%02d

en: %d%% remaining
sk: Zostáva %d%%

en: AC off-line
sk: Napájanie zo siete odpojené

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
sk: UPOZORNENIE: Vaša batéria dosiahla kritický stav. Mali by ste pripojiť napájanie, alebo vypnúť počítač, aby ste sa vyhli možnej strate údajov.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
sk: VAROVANIE: Úroveň nabitia Vašej batérie je nízka. Mali by ste zvážiť pripojenie počítača do elektrickej siete, alebo ho v najbližšej dobe vypnúť, aby ste sa vyhli strate dát.

en: Battery
sk: Batéria

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Select command
sk: Vyberte príkaz

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť následujúcu adresu url: %s

en: Battery Monitor
sk: Sledovanie batérie

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: On AC:
sk: Pri napájaní zo siete:

en: Battery high:
sk: Vysoká úroveň batérie:

en: Battery low:
sk: Nízka úroveň batérie:

en: Battery critical:
sk: Kritická úroveň batérie:

en: Bar _colors
sk: _Farby lišty

en: Low percentage:
sk: Nízke percento

en: Low battery action:
sk: Akcia pri nízkom stave batérie:

en: Do nothing
sk: Neurobiť nič

en: Display a warning message
sk: Zobraziť varovnú správu

en: Run command
sk: Spustiť príkaz

en: Run command in terminal
sk: Spustiť príkaz v terminále

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Critical percentage:
sk: Kritické percento:

en: Critical battery action:
sk: Akcia pri kritickom stave batérie:

en: Levels and _actions
sk: Úrovne a _akcie

en: Display label
sk: Zobraziť popis

en: Display icon
sk: Zobraziť ikonu

en: Display bar
sk: Zobraziť lištu

en: Display percentage
sk: Zobraziť údaj v percentách

en: Display time
sk: Zobraziť čas

en: Display power
sk: Zobraziť napájanie

en: Hide time/percentage when full
sk: Skryť čas alebo percentá pri plnom stave

en: Display percentage in tooltip
sk: Zobraziť údaj v percentách v plávajúcom popise

en: Display time remaining in tooltip
sk: Zobraziť zostávajúci čas v plávajúcom popise

en: _Display
sk: _Zobrazenie

en: Show and monitor the battery status
sk: Zobrazenie a sledovanie stavu batérie
