Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
sl: (Ni baterije, el.omrežje priklopljeno)

en: (Charging from AC)
sl: (Polnjenje iz el.omrežja)

en: (AC on-line)
sl: (Priklopljeno na el.omrežje)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
sl: %d%% (%02d:%02d) preostalo

en: %02d:%02d remaining
sl: %02d:%02d preostalo

en: %d%% remaining
sl: %d%% preostalo

en: AC off-line
sl: El.omrežje odklopljeno

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
sl: OPOZORILO: Vaša baterija je dosegla kritičen nivo. Priklopite računalnik na el.omrežje ali izklopite vaš računalnik, da preprečite morebitno izgubo podatkov.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
sl: OPOZORILO: Vaša baterija je skoraj prazna. Razmislite o tem, da računalnik priključitie na el.omrežje ali ga izklopite, da preprečite možno izgubo podatkov.

en: Battery
sl: Baterija

en: Select file
sl: Izberi datoteko

en: Select command
sl: Izberi ukaz

en: Unable to open the following url: %s
sl: URL povezave ni mogoče odpreti: %s

en: Battery Monitor
sl: Prikazovalnik baterije

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: Pomo_č

en: On AC:
sl: Na el.omrežju:

en: Battery high:
sl: Veliko energije:

en: Battery low:
sl: Malo energije:

en: Battery critical:
sl: Kritično prazna baterija:

en: Bar _colors
sl: _Barve prikazovalnik:

en: Low percentage:
sl: Nizek odstotek:

en: Low battery action:
sl: Akcija ob malo energije:

en: Do nothing
sl: Ne naredi ničesar

en: Display a warning message
sl: Prikaži opozorilno sporočilo

en: Run command
sl: Zaženi ukaz

en: Run command in terminal
sl: Zaženi ukaz v terminalu

en: Command:
sl: Ukaz:

en: Critical percentage:
sl: Kritičen odstotek:

en: Critical battery action:
sl: Akcija ob kritično prazni bateriji:

en: Levels and _actions
sl: Nivoji in akcije

en: Display label
sl: Prikaži oznako

en: Display icon
sl: Prikaži ikono

en: Display bar
sl: Prikaži prikazovalnik nivoja

en: Display percentage
sl: Prikaži odstotek

en: Display time
sl: Prikaži čas

en: Display power
sl: Prikaži napajanje

en: Hide time/percentage when full
sl: Skrij čas/odstotek, ko je polna

en: Display percentage in tooltip
sl: Prikaz odstotka v orodnem namigu

en: Display time remaining in tooltip
sl: Prikaz preostalega časa v orodnem namigu

en: _Display
sl: _Prikaz

en: Show and monitor the battery status
sl: Prikaži in nadzoruj stanje baterije
