Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
sr: (Нема батерије, напајање са мреже)

en: (Charging from AC)
sr: (Пуним са мреже)

en: (AC on-line)
sr: (Мрежно напајање је прикључено)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
sr: %d%% (%02d:%02d) преостало

en: %02d:%02d remaining
sr: %02d:%02d преостало

en: %d%% remaining
sr: %d%% преостало

en: AC off-line
sr: Мрежно напајање је искључено

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Батерија је у критичном стању. Треба да прикључите мрежно напајање или да угасите рачунар сада да бисте избегли могућност губљења података.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Батерија се празни. Треба да размотрите прикључивање мрежног напајања или гашење вашег рачунара да бисте избегли могуће губљење података.

en: Battery
sr: Батерија

en: Select file
sr: Изаберите датотеку

en: Select command
sr: Изаберите наредбу

en: Unable to open the following url: %s
sr: Не могу да отворим следећу адресу: %s

en: Battery Monitor
sr: Надзор батерије

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Help
sr: _Помоћ

en: On AC:
sr: Мрежно напајање:

en: Battery high:
sr: Батерија је пуна:

en: Battery low:
sr: Батерија је празна:

en: Battery critical:
sr: Батерија је критична:

en: Bar _colors
sr: Боја _траке

en: Low percentage:
sr: Низак проценат:

en: Low battery action:
sr: Радња при ниском напону:

en: Do nothing
sr: Не ради ништа

en: Display a warning message
sr: Прикажи поруку упозорења

en: Run command
sr: Покрени наредбу

en: Run command in terminal
sr: Покрени наредбу у терминалу

en: Command:
sr: Наредба:

en: Critical percentage:
sr: Критичан проценат:

en: Critical battery action:
sr: Радња критичног нивоа батерије:

en: Levels and _actions
sr: Нивои и _радње

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Display icon
sr: Прикажи икону

en: Display bar
sr: Прикажи траку

en: Display percentage
sr: Прикажи проценат

en: Display time
sr: Прикажи време

en: Display power
sr: Прикажи напајање

en: Hide time/percentage when full
sr: Сакриј време/проценат кад је пуна

en: Display percentage in tooltip
sr: Прикажи проценат у облачићу

en: Display time remaining in tooltip
sr: Прикажи престало време у облачићу

en: _Display
sr: _Приказ

en: Show and monitor the battery status
sr: Прикажи и прати стање батерије
