Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: (No battery, AC on-line)
ug: (توكدان يوق، AC غا ئۇلاقلىق)

en: (Charging from AC)
ug: (AC دىن توكلاۋاتىدۇ)

en: (AC on-line)
ug: (AC غا ئۇلاقلىق)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
ug: %d%% (%02d:%02d) قالدى

en: %02d:%02d remaining
ug: %02d:%02d قالدى

en: %d%% remaining
ug: %d%% قالدى

en: AC off-line
ug: AC ئۇلانماپتۇ

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
ug: دىققەت: توكدان تۈگەي دەپلا قالدى، سانلىق ئاساسلارنىڭ يوقاپ كەتمەسلىكى ئۈچۈن توكقا ئۇلاش ياكى  كومپيۇتېرنى ئېتىشنى تېزدىن بېكىتىڭ.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
ug: دىققەت: توكداننىڭ توكى ئاز قالدى. سانلىق ئاساسلارنىڭ يوقاپ كەتمەسلىكى ئۈچۈن توكقا ئۇلاش ياكى  كومپيۇتېرنى ئېتىشنى ئويلىشىپ كۆرۈڭ.

en: Battery
ug: توكدان

en: Select file
ug: ھۆججەت تاللا

en: Select command
ug: بۇيرۇق تاللا

en: Unable to open the following url: %s
ug: تۆۋەندىكى  URL نى ئاچقىلى بولمىدى: %s

en: Battery Monitor
ug: توكدان كۆزەتكۈ

en: On AC:
ug: AC غا ئۇلاقلىق:

en: Battery high:
ug: توكدان لىق:

en: Battery low:
ug: توكدان ئاز:

en: Battery critical:
ug: توكدان خەتەرلىك:

en: Bar _colors
ug: بالداق رەڭلىرى(_C)

en: Low percentage:
ug: ‹ئاز قالدى›نىڭ پىرسەنتى:

en: Low battery action:
ug: توك ئاز قالغاندا ئېلىپ بارىدىغان مەشغۇلات:

en: Do nothing
ug: ھېچ ئىش قىلما

en: Display a warning message
ug: دىققەت ئۇچۇرى چىقىرىش

en: Run command
ug: بۇيرۇق ئىجرا قىل

en: Run command in terminal
ug: تېرمىنالدا بۇيرۇق ئىجرا قىل

en: Command:
ug: بۇيرۇق:

en: Critical percentage:
ug: ‹تۈگەي دەپ قالدى›نىڭ پىرسەنتى:

en: Critical battery action:
ug: توك تۈگەي دەپ قالغاندا ئېلىپ بارىدىغان مەشغۇلات:

en: Levels and _actions
ug: دەرىجىلەر ۋە مەشغۇلاتلار(_A)

en: Display label
ug: ئەن كۆرسەت

en: Display icon
ug: سىنبەلگە كۆرسەت

en: Display bar
ug: بالداقنى كۆرسەت

en: Display percentage
ug: قالدۇق پىرسەنتىنى كۆرسەت

en: Display time
ug: ۋاقىت كۆرسەت

en: Display power
ug: توك مەنبەسىنى كۆرسەت

en: Hide time/percentage when full
ug: تولۇق توكلانغاندا ۋاقىت ۋە ئاز قالدۇق پىرسەنتىنى يوشۇر

en: Display percentage in tooltip
ug: پىرسەنتنى كۆرسەتمىدە كۆرسەت

en: Display time remaining in tooltip
ug: قالدۇقنى كۆرسەتمىدە كۆرسەت

en: _Display
ug: كۆرسەتكۈچ(_D)

en: Show and monitor the battery status
ug: توكدان ھالىتىنى كۆزىتىپ كۆرسەت
