Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: (No battery, AC on-line)
uk: (Без батареї, AC підключено)

en: (Charging from AC)
uk: (Заряджається від AC)

en: (AC on-line)
uk: (AC підключено)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
uk: %d%% (%02d:%02d) залишилось

en: %02d:%02d remaining
uk: %02d:%02d залишилось

en: %d%% remaining
uk: %d%% залишилось

en: AC off-line
uk: AC відключено

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ваша батарея досягла критичного статусу. Вам краще увімкнути живлення або вимкнути ваш комп'ютер зараз для запобігання втрати даних.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ваша батарея має слабкий заряд. Вам краще швидше вирішити підключити живлення чи скоро вимкнути ваш комп'ютер для запобігання втрати данних.

en: Battery
uk: Батарея

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Select command
uk: Вибрати команду

en: Unable to open the following url: %s
uk: Неможливо відкрити наступне посилання: %s

en: Battery Monitor
uk: Контроль батареї

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Help
uk: _Допомога

en: On AC:
uk: Від мережі:

en: Battery high:
uk: Батарея макс:

en: Battery low:
uk: Батарея мін:

en: Battery critical:
uk: Батарея критично:

en: Bar _colors
uk: Кольори _панелі

en: Low percentage:
uk: Слабкий рівень:

en: Low battery action:
uk: Дії при слабкому заряді батареї:

en: Do nothing
uk: Ніяких дій

en: Display a warning message
uk: Показати попередження

en: Run command
uk: Виконати команду

en: Run command in terminal
uk: Виконати команду в терміналі

en: Command:
uk: Команда:

en: Critical percentage:
uk: Критичний рівень:

en: Critical battery action:
uk: Дії при критичному заряді батареї:

en: Levels and _actions
uk: Рівні та _дії

en: Display label
uk: Відображати мітки

en: Display icon
uk: Відображати значок

en: Display bar
uk: Показати панель

en: Display percentage
uk: Відображати відсотки

en: Display time
uk: Відображати час

en: Display power
uk: Відображати заряд

en: Hide time/percentage when full
uk: Сховати час/відсотки коли заряджено повністю

en: Display percentage in tooltip
uk: Відображати відсотки у спливаючих

en: Display time remaining in tooltip
uk: Показувати час, що залишився у спливаючих

en: _Display
uk: _Показати

en: Show and monitor the battery status
uk: Показувати і відслідковувати стан батареї
