Xfce Panel Plugins - en to uz translation catalogue (40 entries)

en: (No battery, AC on-line)
uz: (Batareya yo'q, elektr tarmog'iga ulangan)

en: (Charging from AC)
uz: (Elektr tarmog'idan quvvat olinmoqda)

en: (AC on-line)
uz: (Elektr tarmog'iga ulangan)

en: %d%% (%02d:%02d) remaining
uz: %d%% (%02d:%02d) qoldi

en: %02d:%02d remaining
uz: %02d:%02d qoldi

en: %d%% remaining
uz: %d%% qoldi

en: AC off-line
uz: Elektr tarmog'iga ulanmagan

en: WARNING: Your battery has reached critical status. You should plug in or shutdown your computer now to avoid possible data loss.
uz: OGOHLANTIRISH: Batareya kritik holatiga yetib keldi. Ehtimoliy ma'lumot yo'qotishni oldini olish uchun hozir elektr tarmog'iga ulanish yoki kompyuterni o'chirish kerak.

en: WARNING: Your battery is running low. You should consider plugging in or shutting down your computer soon to avoid possible data loss.
uz: OGOHLANTIRISH: Batareya past holatiga yetib keldi. Ehtimoliy ma'lumot yo'qotishni oldini olish uchun tez orada elektr tarmog'iga ulanish yoki kompyuterni o'chirish tavsiya etiladi.

en: Battery
uz: Batareya

en: Select file
uz: Faylni tanlash

en: Select command
uz: Buyruqni tanlash

en: Unable to open the following url: %s
uz: Quyidagi URL manzilini ochib bo'lmadi: %s

en: Battery Monitor
uz: Batareiya monitori

en: On AC:
uz: Elektr tarmog'iga ulanganda:

en: Battery high:
uz: Batareiyaning yuqori holati:

en: Battery low:
uz: Batareiyaning past holati:

en: Battery critical:
uz: Batareyaning kritik holati:

en: Bar _colors
uz: Panel _ranglari

en: Low percentage:
uz: Past foiz:

en: Low battery action:
uz: Batareyaning past holatidagi harakat:

en: Do nothing
uz: Hech narsa qilinmasin

en: Display a warning message
uz: Ogohlantiruvchi xabarni ko'rsatish

en: Run command
uz: Buyruqni bajarish

en: Run command in terminal
uz: Buyruqni terminalda bajarish

en: Command:
uz: Buyruq:

en: Critical percentage:
uz: Kritik foiz:

en: Critical battery action:
uz: Batareyaning kritik holatidagi harakat:

en: Levels and _actions
uz: Darajalar va _harakatlar

en: Display label
uz: Belgini ko'rsatish

en: Display icon
uz: Nishonchani ko'rsatish

en: Display bar
uz: Panelni ko'rsatish

en: Display percentage
uz: Foizni ko'rsatish

en: Display time
uz: Vaqtni ko'rsatish

en: Display power
uz: Quvvatini ko'rsatish

en: Hide time/percentage when full
uz: To'lganda vaqtni/foizni yashirish

en: Display percentage in tooltip
uz: Qalqiydigan ko‘rsatmalarda foizni ko'rsatish

en: Display time remaining in tooltip
uz: Qalqiydigan ko‘rsatmalarda qolgan vaqtni ko'rsatish

en: _Display
uz: _Ko'rsatish

en: Show and monitor the battery status
uz: Batareya holatini ko'rsatish va kuzatish
