Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
hu: A vágólapkezelőz panelkiegészítőként szállítja az Xfce, és különálló alkalmazásként az értesítési területen. Megjegyzi a vágólapra másolt szövegek és képek előzményeit. Olyan funkciója is van, amely műveleteket végez, ha a szövegkiválasztások reguláris kifejezésekre illeszkednek.

en: Clipboard Manager
hu: Vágólapkezelő

en: Image
hu: Kép

en: Edit with Gimp
hu: Szerkesztés a Gimppel

en: View with Ristretto
hu: Megjelenítés a Ristrettoval

en: Bugz
hu: Hibák

en: Xfce Bug
hu: Xfce hiba

en: GNOME Bug
hu: GNOME hiba

en: Long URL
hu: Hosszú URL

en: Shrink the URL
hu: URL tömörítése

en: Clipboard manager
hu: Vágólapkezelő

en: None
hu: Nincs

en: <b>Reset actions</b>
hu: <b>Műveletek visszaállítása</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
hu: Biztosan visszaállítja a műveleteket a rendszer alapértelmezett értékeire?

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: Clipboard Manager Settings
hu: Vágólapkezelő beállításai

en: Customize your clipboard
hu: Szabd személyre a vágólapot

en: Clipman Settings
hu: Clipman beállítások

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _QR-Code support
hu: _QR-Kód támogatás

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
hu: Ha be van jelölve, akkor a menü megjeleníti az éppen kiválasztott vágólap elem QR-kódját

en: Automatically paste a selected item from the history
hu: Az előzményekből kiválasztott elem automatikus beillesztése

en: _Paste instantly:
hu: Beillesztés _azonnal:

en: <b>General</b>
hu: <b>Általános</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
hu: Menü pozicionálása az egérmutatónál

en: <b>Menu</b>
hu: <b>Menü</b>

en: _Behavior
hu: _Viselkedés

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
hu: A vágólapszövegekre reguláris kifejezések lesznek illesztve és megjelenik a lehetséges műveletek menüje.
    Egyébként a menü csak az „xfce4-popup-clipman-action” meghívásakor jelenik meg, ha volt találat.

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: Edit action
hu: Művelet szerkesztése

en: Delete action
hu: Művelet törlése

en: Reset all actions to the system default values
hu: Összes művelet visszaállítása az alapértelmezett értékekre

en: _Actions
hu: _Műveletek

en: Remember last copied _image
hu: Utoljára másolt _kép megjegyzése

en: _Reorder history items
hu: _Előzményelemek átrendezése

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
hu: Utoljára másolt szöveg előzmények tetejére helyezése, hasznos régi elemek átrendezéséhez

en: Re_verse history order
hu: _Előzménysorrend megfordítása

en: Reverse order of the history shown in the menu
hu: Az előzmények sorrendjének megfordítása a menüben

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
hu: A kiválasztások nem jelennek meg az előzmények között, csak a kézi másolások

en: Size of the _history:
hu: Elő_zmények mérete:

en: H_istory
hu: _Előzmények

en: Edit Action
hu: Művelet szerkesztése

en: Name:
hu: Név:

en: Pattern:
hu: Minta:

en: <b>Action</b>
hu: <b>Művelet</b>

en: Command:
hu: Parancs:

en: <b>Commands</b>
hu: <b>Parancsok</b>

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: _Disable
hu: _Letiltás

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
hu: A(z) „%s” parancs nem hajtható végre
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
hu: Biztosan törli az előzményeket?

en: Don't ask again
hu: Ne kérdezze újra

en: _Clear history
hu: Előzmények _törlése

en: Could not generate QR-Code.
hu: Nem sikerült a QR-kód generálása.

en: _Clipman settings...
hu: _Clipman beállítások...

en: Contributors:
hu: Közreműködők:

en: Clipboard Manager for Xfce
hu: Vágólapkezelő az Xfce-hez

en: Unable to open the settings dialog
hu: A beállítások ablak nem nyitható meg
