Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (92 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
lt: Iškarpinės tvarkytuvė pateikiama kaip Xfce skydelio įskiepis bei kaip atskira, pranešimų srityje vykdoma, programa. Ji saugo, į iškarpinę nukopijuoto turinio teksto ir paveikslų, žurnalą. Programoje taip pat yra galimybė, esant tam tikro teksto žymėjimui, vykdyti veiksmus, atitinkančius tam tikrus reguliariuosius reiškinius.

en: Clipboard Manager
lt: Iškarpinės tvarkytuvė

en: Clipboard Manager Autostart File
lt: Iškarpinės tvarkytuvės automatinio paleidimo failas

en: Image
lt: Paveikslas

en: Edit with Gimp
lt: Redaguoti naudojant Gimp

en: View with Ristretto
lt: Žiūrėti naudojant Ristretto

en: Bugz
lt: Klaidos

en: Xfce Bug
lt: Xfce klaida

en: GNOME Bug
lt: Gnome klaida

en: Long URL
lt: Ilgas URL

en: Shrink the URL
lt: Sutrumpinti URL

en: Clipboard manager
lt: Iškarpinės tvarkytuvė

en: None
lt: Joks

en: shows actions
lt: rodo veiksmus

en: hides actions
lt: slepia veiksmus

en: <b>Reset actions</b>
lt: <b>Atstatyti veiksmus</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti veiksmus į jų numatytąsias reikšmes?

en: Enter search phrase here
lt: Čia įveskite ieškomą frazę

note: Insert empty menu item
en: History is empty
lt: Istorija yra tuščia

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Clipman History
lt: Clipman istorija

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Settings
lt: Nu_statymai

en: Clipboard Manager Settings
lt: Iškarpinės tvarkytuvės nustatymai

en: Customize your clipboard
lt: Tinkinti savo iškarpinę

en: Clipman Settings
lt: Clipman nustatymai

en: _Close
lt: _Užverti

en: Sync mouse _selections
lt: Sinchronizuoti žymėjimus _pele

en: If checked, selections will be synced with the default clipboard, so you can paste what you select with Ctrl-V. Conversely, manual copies will be synced with the primary clipboard, so you can paste what you copy with middle-click.
lt: Jei pažymėta, žymėjimai bus sinchronizuojami su numatytąja iškarpine, taigi, naudodami Ctrl-V, galėsite įdėti tai, ką esate nukopijavę. Kopijavimai rankiniu būdu, priešingai, bus sinchronizuojami su pirmine iškarpine, taigi, įdėti tai, ką esate nukopijavę, galėsite naudodami vidurinįjį pelės mygtuką.

en: _Persist mouse selections
lt: _Išliekantys žymėjimai pele

en: If checked, the primary clipboard (middle-click paste) will persist until next selection if current selection is lost (e.g. by left-clicking anywhere in a text area)
lt: Jei pažymėta, pirminė iškarpinė (įdėjimas viduriniuoju pelės mygtuku) išliks iki kito žymėjimo tuo atveju, jei dabartinis žymėjimas buvo prarastas (pvz., kur nors teksto srityje buvo spustelėta kairiuoju pelės mygtuku)

en: _QR-Code support
lt: _QR kodo palaikymas

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
lt: Jei pažymėta, meniu bus rodomas šiuo metu pažymėto iškarpinės įrašo QR-kodas

en: Automatically paste a selected item from the history
lt: Automatiškai įklijuoti pasirinktą elementą iš istorijos

en: _Paste instantly:
lt: _Iškart įdėti:

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
lt: _Pelės žymeklio vieta

en: Popup the menu at the mouse pointer position: especially useful for the xfce4-popup-clipman command
lt: Parodyti iškylantįjį meniu pelės rodyklės vietoje: ypatingai naudinga naudojant su xfce4-popup-clipman komanda

en: Maximum items:
lt: Daugiausia elementų:

en: <b>Menu</b>
lt: <b>Meniu</b>

en: _Behavior
lt: _Elgsena

en: <b>_Enable automatic actions</b>
lt: <b>Į_jungti automatinius veiksmus</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
lt: Jei pažymėta, iškarpinės tekstas bus palygintas su reguliariaisiais reiškiniais ir automatiškai bus parodytas meniu su galimais veiksmais.
    Kitu atveju, meniu atsiras tik iškviečiant „xfce4-popup-clipman-actions“ (ir kai buvo rasta atitiktis)

en: When the selection is done and the Control key is still pressed down, the popup menu for matched actions will be shown or hidden
lt: Kai yra atliktas žymėjimas ir vis dar nuspaustas Control (Vald) klavišas, bus rodomas arba slepiamas iškylantysis visų atitinkančių veiksmų meniu

en: _Pressing Ctrl during selection:
lt: _Nuspaudus Ctrl klavišą žymėjimo metu:

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Edit action
lt: Keisti veiksmą

en: Delete action
lt: Ištrinti veiksmą

en: Reset all actions to the system default values
lt: Atstatyti visus veiksmus į numatytąsias sistemos reikšmes

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: <b>Remember history</b>
lt: <b>Įsiminti istoriją</b>

en: Remember last copied _image
lt: Įsiminti paskutinį nukopijuotą paveikslą

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
lt: Jei pažymėta, šis parametras leidžia saugoti vieną paveikslą istorijos viduje

en: _Reorder history items
lt: _Surikiuoti istorijos įrašus

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
lt: Perkelti paskutinį kopijuotą tekstą į istorijos viršų, naudinga senų įrašų rūšiavimui

en: Re_verse history order
lt: A_tvirkštinė istorijos rikiavimo tvarka

en: Reverse order of the history shown in the menu
lt: Atvirkštinė istorijos, rodomos meniu, tvarka

en: Ignore mouse s_elections
lt: _Nepaisyti žymėjimų pele

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
lt: Jei pažymėta, pasirinkimai neįtakos istorijos nebent kopijuosite rankiniu būdu

en: Size of the _history:
lt: Istorijos _dydis:

en: H_istory
lt: _Istorija

en: Edit Action
lt: Keisti veiksmą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Pattern:
lt: Šablonas:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
lt: Komandose galite naudoti pakaitos parametrus „\1“, „\2“ ir t.t. Parametras „\0“ atvaizduoja visą tekstą. Šablonas yra visada pririšamas specialių simbolių ^$ viduje

en: Activate on manual copy instead of selection
lt: Aktyvuoti, kai kopijuojama rankiniu būdu, o ne kai žymima

en: By default the action is triggered by a selection: check this option to trigger the action when you make a manual copy instead. Note that in this case, the Control key no longer has any effect.
lt: Pagal numatymą, šį veiksmą sukelia žymėjimas: pažymėkite šią parinktį, kad vietoj to, veiksmą sukeltų kopijavimas rankiniu būdu. Turėkite omenyje, kad šiuo atveju, Control (Vald) klavišas neturės jokios įtakos.

en: <b>Action</b>
lt: <b>Veiksmas</b>

en: Command:
lt: Komanda:

en: <b>Commands</b>
lt: <b>Komandos</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
lt: Įrašykite čia savo tinkintą tekstą, pavyzdžiui, URL adresą ar failo pavadinimą ir t.t.

en: Regular expression
lt: Reguliarieji reiškiniai

en: _Disable
lt: Išju_ngti

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
lt: Nepavyko įvykdyti komandos „%s“
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
lt: Nepavyko paleisti iškarpinės tvarkytuvės tarnybos, nes ji jau veikia.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
lt: Xfce iškarpinės tvarkytuvė jau veikia.

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
lt: Galite ją paleisti, naudodami „xfce4-clipman“.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
lt: Neveikia iškarpinės tvarkytuvės tarnyba.

en: Are you sure you want to clear the history?
lt: Ar tikrai norite išvalyti istoriją?

en: Don't ask again
lt: Daugiau neklausti

en: Unable to open the Clipman history dialog
lt: Nepavyko atverti Clipman istorijos dialogo

en: _Clear history
lt: _Išvalyti istoriją

en: _Clear clipboard
lt: _Išvalyti iškarpinę

en: Could not generate QR-Code.
lt: Nepavyko sukurti QR-kodo.

en: _Show full history...
lt: _Rodyti visą istoriją...

en: _Clipman settings...
lt: _Clipman nustatymai...

en: Contributors:
lt: Prisidėjo:

en: Clipboard Manager for Xfce
lt: Iškarpinės tvarkytuvė skirta Xfce

en: Unable to open the settings dialog
lt: Nepavyko atverti nustatymų dialogo
