Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (91 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
nl: Klembordbeheer als invoegsel voor de werkbalk van Xfce en als een op zichzelf staande toepassing die draait in het meldvak. Hij houdt een geschiedenis bij van tekst en afbeeldingen die zijn gekopieerd naar het klembord. Hij heeft ook een functie waarmee acties kunnen worden uitgevoerd op een bepaalde tekstselectie, door deze af te zetten tegen regexes.

en: Clipboard Manager
nl: Klembordbeheer

en: Clipboard Manager Autostart File
nl: Bestand voor automatische start van Klembordbeheer

en: Image
nl: Afbeelding

en: Edit with Gimp
nl: Bewerken met Gimp

en: View with Ristretto
nl: Weergeven in Ristretto

en: Xfce Bug
nl: Xfce-fout

en: GNOME Bug
nl: GNOME-fout

en: Long URL
nl: Lange URL

en: Shrink the URL
nl: Webadres inkrimpen

en: Clipman
nl: Klembordbeheer

en: Clipboard manager
nl: Klembordbeheer

en: None
nl: Geen

en: shows actions
nl: toont acties

en: hides actions
nl: verbergt acties

en: <b>Reset actions</b>
nl: <b>Acties op beginwaarden instellen</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
nl: Weet u zeker dat u de acties wilt terugzetten op de standaardwaarden?

en: Enter search phrase here
nl: Voer zoekterm hier in

note: Insert empty menu item
en: History is empty
nl: Geschiedenis is leeg

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Clipman History
nl: Geschiedenis van Klembordbeheer

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: Clipboard Manager Settings
nl: Instellingen van Klembordbeheer

en: Customize your clipboard
nl: Pas uw klembord aan

en: Clipman Settings
nl: Instellingen van Klembordbeheer

en: _Close
nl: S_luiten

en: Sync mouse _selections
nl: Muisselecties _synchroniseren

en: If checked, selections will be synced with the default clipboard, so you can paste what you select with Ctrl-V. Conversely, manual copies will be synced with the primary clipboard, so you can paste what you copy with middle-click.
nl: Indien aangevinkt, zullen selecties worden gesynchroniseerd met het standaardklembord, zodat u kunt plakken wat u selecteert met Ctrl-V. Omgekeerd, zullen handmatige kopieën worden gesynchroniseerd met het primaire klembord, zodat u kunt plakken wat u kopieert met een middelklik.

en: _Persist mouse selections
nl: Muisselecties laten _voortduren

en: If checked, the primary clipboard (middle-click paste) will persist until next selection if current selection is lost (e.g. by left-clicking anywhere in a text area)
nl: Indien aangevinkt, zal het primaire klembord (plakken via middelklik) voortduren tot de volgende selectie indien de huidige selectie verloren gaat (bijvoorbeeld door ergens te linksklikken in een tekstgebied)

en: _QR-Code support
nl: Ondersteuning voor _QR-code

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
nl: Indien aangevinkt toont het menu een QR-code van het thans geselecteerde element in het klembord

en: Automatically paste a selected item from the history
nl: Plak automatisch een geselecteerd element vanuit de geschiedenis

en: _Paste instantly:
nl: _Plak meteen:

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
nl: Plaats menu bij de muispijl

en: Popup the menu at the mouse pointer position: especially useful for the xfce4-popup-clipman command
nl: Laat het menu opduiken op de positie van de muispijl: vooral nuttig bij de opdracht xfce4-popup-clipman

en: Maximum items:
nl: Maximaal aantal elementen:

en: _Behavior
nl: _Gedrag

en: <b>_Enable automatic actions</b>
nl: <b>_Automatische acties inschakelen</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
nl: Indien aangevinkt, zullen de klembordteksten worden vergeleken met overeenkomstige reguliere uitdrukkingen en een menu zal automatisch mogelijke acties tonen.
    Anders zal het menu alleen verschijnen bij het aanroepen van 'xfce4-popup-clipman-actions' (als er een overeenkomst werd gevonden)

en: When the selection is done and the Control key is still pressed down, the popup menu for matched actions will be shown or hidden
nl: Wanneer de selectie is voltooid en de Ctrl-knop nog steeds wordt ingedrukt, zal het opduikvenster voor overeenkomende acties worden getoond of verborgen

en: _Pressing Ctrl during selection:
nl: Ctrl _indrukken gedurende selectie:

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Edit action
nl: Actie bewerken

en: Delete action
nl: Actie wissen

en: Reset all actions to the system default values
nl: Alle acties terugzetten op de standaardwaarden van het systeem

en: _Actions
nl: _Acties

en: <b>Remember history</b>
nl: <b>Geschiedenis onthouden</b>

en: Remember last copied _image
nl: Onthoud laatst gekopieerde afbeelding

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
nl: Indien aangevinkt, kunt u één afbeelding opslaan in de geschiedenis

en: _Reorder history items
nl: Elementen van de klembordgeschiedenis herschikken

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
nl: Plaats de laatst gekopieerde tekst bovenaan in de geschiedenis, voor het gemak

en: Re_verse history order
nl: Keer de geschiedenisvolgorde om

en: Reverse order of the history shown in the menu
nl: Draai de volgorde om van de geschiedenis zoals getoond in het menu

en: Ignore mouse s_elections
nl: Muisselecties negeren

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
nl: Met deze optie zal de geschiedenis alleen veranderd worden bij handmatig kopiëren

en: Size of the _history:
nl: Grootte van de _geschiedenis

en: H_istory
nl: Geschiedenis

en: Edit Action
nl: Actie bewerken

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _OK
nl: _Oké

en: Name:
nl: Naam:

en: Pattern:
nl: Patroon:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
nl: U kunt de vervangingsparameters "\1", "\2" enzovoorts gebruiken in de opdrachten. De parameter "\0" staat voor de volledige tekst. Het patroon is altijd verankerd binnen de speciale tekens ^$

en: Activate on manual copy instead of selection
nl: Activeren bij handmatig kopiëren in plaats van selectie

en: By default the action is triggered by a selection: check this option to trigger the action when you make a manual copy instead. Note that in this case, the Control key no longer has any effect.
nl: Standaard wordt de actie opgeroepen door een selectie; vink deze optie aan om in plaats daarvan de actie op te roepen bij handmatig kopiëren. Merk op dat in dit geval de Ctrl-toets geen effect meer heeft.

en: <b>Action</b>
nl: <b>Actie</b>

en: Command:
nl: Opdracht:

en: <b>Commands</b>
nl: <b>Opdrachten</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
nl: Tik hier uw eigen tekst, bijvoorbeeld een webadres of een bestandsnaam.

en: Regular expression
nl: Reguliere uitdrukking

en: _Disable
nl: Uitschakelen

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
nl: Kan de opdracht '%s' niet uitvoeren
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
nl: Kon de achtergronddienst voor Klembordbeheer niet starten omdat die reeds draait.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
nl: Het Klembordbeheer van Xfce draait reeds.

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
nl: U kunt het starten met 'xfce4-clipman'.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
nl: De achtergronddienst voor Klembordbeheer draait niet.

en: Are you sure you want to clear the history?
nl: Weet u zeker dat u de geschiedenis wil wissen?

en: Don't ask again
nl: Vraag dit niet opnieuw

en: Unable to open the Clipman history dialog
nl: Kon het dialoogscherm met de geschiedenis van Klembordbeheer niet openen

en: _Clear history
nl: Geschiedenis _wissen

en: _Clear clipboard
nl: Klembord _wissen

en: Could not generate QR-Code.
nl: Kon geen QR-code genereren.

en: _Show full history...
nl: Toon volledige geschiedenis...

en: _Clipman settings...
nl: Instellingen van Klembordbeheer...

en: Contributors:
nl: Bijdragers:

en: Clipboard Manager for Xfce
nl: Klembordbeheer voor Xfce

en: Unable to open the settings dialog
nl: Kan het instellingenvenster niet openen
