Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (55 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Edit with Gimp
oc: Editar amb Gimp

en: View with Ristretto
oc: Dobrir amb Ristretto

en: Bugz
oc: Bug

en: Xfce Bug
oc: Bug Xfce

en: GNOME Bug
oc: Bug GNOME

en: Long URL
oc: URL longa

en: Shrink the URL
oc: Acorchir l'URL

en: Clipboard manager
oc: Gestionari de quichapapièrs

en: None
oc: Pas cap

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut
en: Shift+Insert
oc: Shift+Inser

en: <b>Reset actions</b>
oc: <b>Reïnicializar las accions</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
oc: Sètz segur que volètz reïnicializar las accions a las valors per defaut del sistèma ?

en: _Paste
oc: _Pegar

en: _Copy
oc: _Copiar

en: _Help
oc: _Ajuda

en: _Settings
oc: _Paramètres

en: Clipman Settings
oc: Paramètres de Clipman

en: _Close
oc: _Tampar

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
oc: Se marcat, lo menú aficha un còdi QR de l’entrada actualament seleccionada del quichapapièrs

en: Automatically paste a selected item from the history
oc: Pegar automaticament un element seleccionat de l'istoric

en: _Paste instantly:
oc: _Pegar instantanèament :

en: P_osition menu at mouse pointer
oc: P_osicionar lo menú amb lo puntador de la mirga

en: Maximum items:
oc: Elements maximum :

en: <b>Menu</b>
oc: <b>Menut</b>

en: _Behavior
oc: _Compòrtament

en: Add action
oc: Apondre una accion

en: Edit action
oc: Editar l'accion

en: Delete action
oc: Suprimir l'accion

en: Reset all actions to the system default values
oc: Reïnicializar totas las accions a las valors per defaut del sistèma

en: _Actions
oc: _Accions

en: _Reorder history items
oc: _Reordenar los elements de l'istoric

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
oc: Plaça lo darrièr tèxte copiat en naut de l'istoric, utile per reorganizar los elements ancians

en: Re_verse history order
oc: In_versar l'òrdre de l'istoric

en: Reverse order of the history shown in the menu
oc: Inversa l'òrdre de l'istoric mostrat dins lo menú

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
oc: Se marcat, las seleccions afèctaràn pas l'istoric a l'excepcion de las còpias manualas

en: Size of the _history:
oc: Talha de l'_istoric :

en: Edit Action
oc: Editar l'accion

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: _OK
oc: _D’acòrdi

en: Name:
oc: Nom :

en: Pattern:
oc: Motiu :

en: <b>Action</b>
oc: <b>Accion</b>

en: Command:
oc: Comanda :

en: <b>Commands</b>
oc: <b>Comandas</b>

en: Regular expression
oc: Expression regulara

en: _Disable
oc: _Desactivar

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
oc: Impossible d'executar la comanda « %s »
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
oc: Sètz segur que volètz escafar l'istoric ?

en: Don't ask again
oc: Demandar pas mai

en: _Clear history
oc: Es_cafar l''istoric

en: Could not generate QR-Code.
oc: Fracàs de generacion del còde QR

en: Contributors:
oc: Contributors :

en: Clipboard Manager for Xfce
oc: Gestionari de quichapapièrs per Xfce

en: Unable to open the settings dialog
oc: Fracàs a la dobertura de la fenèstra de paramètres
