Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (93 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
uk: Керівник буфера обміну надається як втулка для панелі Xfce і як окрема програма, що запускається в області сповіщень. Тут зберігається історія скопійованого в буфер обміну тексту, зображень  та іншого вмісту. Також має функцію виконання дій для виділення специфічного тексту зіставивши його з певним регулярним виразом.

en: Clipboard Manager
uk: Керівник буфера обміну

en: Clipboard Manager Autostart File
uk: Файл автозапуску керівника буфера обміну

en: Image
uk: Картинка

en: Edit with Gimp
uk: Редагувати в Gimp

en: View with Ristretto
uk: Переглянути в Ristretto

en: Bugz
uk: Помилки

en: Xfce Bug
uk: Помилка Xfce

en: GNOME Bug
uk: Вада GNOME

en: Long URL
uk: Довгий URL

en: Shrink the URL
uk: Вкоротити URL

en: Clipman
uk: Буфер обміну

en: Clipboard manager
uk: Керування буфером обміну

en: None
uk: Жоден

en: shows actions
uk: показує дії

en: hides actions
uk: приховує дії

en: <b>Reset actions</b>
uk: <b>Скинути дії</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
uk: Ви впевнені, що хочете скинути налаштовані дії на типові системні значення?

en: Enter search phrase here
uk: Введіть сюди пошукову фразу

note: Insert empty menu item
en: History is empty
uk: Історія порожня

en: _Paste
uk: _Вставити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Clipman History
uk: Історія буфера обміну

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Settings
uk: _Налаштування

en: Clipboard Manager Settings
uk: Налаштування керівника буфера обміну

en: Customize your clipboard
uk: Налаштуйте свій буфер обміну

en: Clipman Settings
uk: Налаштування

en: _Close
uk: _Закрити

en: Sync mouse _selections
uk: Синхронізувати _виділене

en: If checked, selections will be synced with the default clipboard, so you can paste what you select with Ctrl-V. Conversely, manual copies will be synced with the primary clipboard, so you can paste what you copy with middle-click.
uk: Якщо відмічено, виділене буде синхронізовано з буфером обміну за замовчуванням, тож ви можете вставити те, що ви виділили, за допомогою Ctrl-V. І навпаки, копії, створені вручну, синхронізуватимуться з основним буфером обміну, тож ви можете вставляти те, що копіюєте, клацаючи середньою кнопкою миші.

en: _Persist mouse selections
uk: Зберігати виділення _миші

en: If checked, the primary clipboard (middle-click paste) will persist until next selection if current selection is lost (e.g. by left-clicking anywhere in a text area)
uk: Якщо увімкнено, основний буфер обміну (вставлення середньою кнопкою миші) зберігатиметься до наступного виділення, якщо поточне виділення втрачено (наприклад, клацнувши лівою кнопкою миші в будь-якому місці текстової області)

en: _QR-Code support
uk: Підтримка QR-_коду

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
uk: Якщо відмічено, тоді меню показує QR-код вибраного елемента буфера обміну

en: Automatically paste a selected item from the history
uk: Автоматично вставляти вибраний елемент з історії

en: _Paste instantly:
uk: _Вставити миттєво:

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальне</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
uk: П_озиціонування меню на вказівнику миші

en: Popup the menu at the mouse pointer position: especially useful for the xfce4-popup-clipman command
uk: Спливаюче меню на позиції вказівника миші: особливо корисно для команди xfce4-popup-clipman

en: Maximum items:
uk: Макс. кількість елементів

en: <b>Menu</b>
uk: <b>Меню</b>

en: _Behavior
uk: _Оформлення

en: <b>_Enable automatic actions</b>
uk: <b>_Вкл автоматичні дії</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
uk: Якщо відмічено, текст в буфері обміну буде зіставлятися з регулярними виразами і меню буде відображати можливі дії автоматично.
    В противному випадку меню буде появлятися при виклику "xfce4-popup-clipman-actions" (і знайдений вираз)

en: When the selection is done and the Control key is still pressed down, the popup menu for matched actions will be shown or hidden
uk: Коли виділення зроблено, а клавіша Ctrl все ще натиснута, спливаюче меню для відповідних дій буде показано або приховано

en: _Pressing Ctrl during selection:
uk: _Натискання Ctrl під час виділення:

en: Add action
uk: Додати дію

en: Edit action
uk: Редагувати дію

en: Delete action
uk: Вилучити дію

en: Reset all actions to the system default values
uk: Скинути всі дії до типових системних

en: _Actions
uk: _Дії

en: <b>Remember history</b>
uk: <b>Історія</b>

en: Remember last copied _image
uk: Останнє _зображення

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
uk: якщо встановлено прапорець, цей параметр дозволяє один раз зберігати зображення всередині історії

en: _Reorder history items
uk: _Поміняти порядок елементів історії

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
uk: Переносить останньо скопійований текст на початок історії, корисно для зміни порядок старих елементів

en: Re_verse history order
uk: _Обернений порядок історії

en: Reverse order of the history shown in the menu
uk: IЯкщо відмічено, ця опція буде відновлювати історію на кожний новий сеанс Xfce

en: Ignore mouse s_elections
uk: Ігнорувати в_иділення мишкою

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
uk: Якщо відмічено, виділене не буде впливати на історію, окрім скопійованого вручну

en: Size of the _history:
uk: Розмір істо_рії:

en: H_istory
uk: І_сторія

en: Edit Action
uk: Редагувати дію

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Name:
uk: Назва:

en: Pattern:
uk: Шаблон:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
uk: У командах можна використовувати параметри підстановки "\1", "\2" тощо. Параметр "\0" являє собою повний текст. Шаблон завжди закріплюється в межах спеціальних символів ^$

en: Activate on manual copy instead of selection
uk: Активувати при копіюванні вручну замість виділення

en: By default the action is triggered by a selection: check this option to trigger the action when you make a manual copy instead. Note that in this case, the Control key no longer has any effect.
uk: За замовчуванням дія ініціюється вибором: відмітьте цей параметр, щоб ініціювати дію, коли ви натомість робите копію вручну. Зауважте, що в цьому випадку клавіша Control більше не має жодного ефекту.

en: <b>Action</b>
uk: <b>Дія</b>

en: Command:
uk: Команда:

en: <b>Commands</b>
uk: <b>Команди</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
uk: Введіть тут свій текст, наприклад URL-адресу, ім’я файлу тощо.

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: _Disable
uk: _Відключити

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
uk: Неможливо виконати команду "%s"
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
uk: Не можливо запустити фоновий процес керівника буфера обміну, оскільки він вже запущений.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
uk: Керівник буфера обміну Xfce вже запущений.

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
uk: Ти можеш запустити це через 'xfce4-clipman'.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
uk: Фоновий процес керівника буфера обміну не запущено.

en: Are you sure you want to clear the history?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити історію?

en: Don't ask again
uk: Не запитувати знову

en: Unable to open the Clipman history dialog
uk: Не вдається відкрити діалогове вікно історії буферу обміну

en: _Clear history
uk: О_чистити історію

en: _Clear clipboard
uk: _Очистити буфер обміну

en: Could not generate QR-Code.
uk: Не можу згенерувати QR-код

en: _Show full history...
uk: _Показати всю історію

en: _Clipman settings...
uk: _Налаштування буфера обміну...

en: Contributors:
uk: Помічники:

en: Clipboard Manager for Xfce
uk: Керівник буфера обміну для Xfce

en: Unable to open the settings dialog
uk: Неможливо відкрити діалог налаштувань
