Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (79 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
cs: Správce schránky poskytovaný jako zásuvný modul panelu pro Xfce a jako samostatná aplikace spuštěná v oznamovací oblasti. Udržuje historii textu a obrázků obsahu zkopírovaného do schránky.  Také má funkci ke spouštění akcí po označení textu odpovídajícímu regulárnímu výrazu.

en: Clipboard Manager
cs: Správce schránky

en: Clipboard Manager Autostart File
cs: Soubor automatického spuštění pro Správce schránky

en: Image
cs: Obrázek

en: Edit with Gimp
cs: Upravit pomocí aplikace Gimp

en: View with Ristretto
cs: Zobrazit v aplikaci Ristretto

en: Bugz
cs: Chyby

en: Xfce Bug
cs: Chyba prostředí Xfce

en: GNOME Bug
cs: Chyba prostředí GNOME

en: Long URL
cs: Dlouhá adresa URL

en: Shrink the URL
cs: Zkrátit adresu URL

en: Clipman
cs: Správce schránky

en: Clipboard manager
cs: Správce schránky

en: None
cs: Žádný

en: <b>Reset actions</b>
cs: <b>Obnovit akce</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
cs: Opravdu chcete obnovit akce na výchozí systémové nastavení?

en: Enter search phrase here
cs: Sem vložte hledanou frázi

en: _Paste
cs: _Vložit

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: Clipman History
cs: Historie Správce schránky

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Settings
cs: _Nastavení

en: Clipboard Manager Settings
cs: Nastavení Správce schránky

en: Customize your clipboard
cs: Přizpůsobte si svoji schránku

en: Clipman Settings
cs: Nastavení aplikace Správce schránky

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Sync mouse _selections
cs: _Synchronizovat výběry myší

en: _QR-Code support
cs: Podpora _QR kódů

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
cs: Pokud je volba zaškrtnuta, nabídka zobrazí QR kód aktuálně vybrané položky schránky

en: Automatically paste a selected item from the history
cs: Automaticky vložit vybranou položku z historie

en: _Paste instantly:
cs: _Vložit přímo:

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
cs: U_místit nabídku na pozici ukazatele myši

en: Maximum items:
cs: Maximální počet položek:

en: <b>Menu</b>
cs: <b>Nabídka</b>

en: _Behavior
cs: _Chování

en: <b>_Enable automatic actions</b>
cs: <b>_Povolit automatické akce</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
cs: Pokud je volba zaškrtnuta, text schránky bude otestován na shodu s regulárním výrazem a nabídka automaticky zobrazí dostupné akce.
    V opačném případě se nabídka se zobrazí pouze při volání "xfce4-popup-clipman-action" (byla-li nalezena shoda).

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Edit action
cs: Upravit akci

en: Delete action
cs: Odstranit akci

en: Reset all actions to the system default values
cs: Obnovit všechny akce na výchozí hodnoty systému

en: _Actions
cs: _Akce

en: <b>Remember history</b>
cs: <b>Pamatovat si historii</b>

en: Remember last copied _image
cs: _Zapamatovat si poslední zkopírovaný obrázek

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
cs: Pokud je volby zaškrtnutá, bude možné do historie uložit jeden obrázek

en: _Reorder history items
cs: _Přeuspořádat položky historie

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
cs: Přesune poslední zkopírovaný text na první místo v historii, užitečné pro přeuspořádání starých položek

en: Re_verse history order
cs: _Otočit pořadí v historii

en: Reverse order of the history shown in the menu
cs: Otočit pořadí historie zobrazené v nabídce

en: Ignore mouse s_elections
cs: Ignorovat _výběry myší

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
cs: Pokud je volba zaškrtnuta, výběry neovlivní historii, kromě ručního kopírování

en: Size of the _history:
cs: Velikost _historie:

en: H_istory
cs: H_istorie

en: Edit Action
cs: Upravit akci

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Name:
cs: Název:

en: Pattern:
cs: Vzorek:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
cs: V příkazech můžete použít nahrazovací parametry "\1", "\2", atd. Parametr "\0" představuje úplný text. Vzor je vždy uvozen speciálními znaky ^$

en: <b>Action</b>
cs: <b>Akce</b>

en: Command:
cs: Příkaz:

en: <b>Commands</b>
cs: <b>Příkazy</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
cs: Sem napište svůj text, například umístění URL, název souboru, atd.

en: Regular expression
cs: Regulární výrazy

en: _Disable
cs: _Zakázat

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
cs: Nelze spustit příkaz "%s"
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
cs: Nelze spustit démon Správce schránky, protože je již spuštěna.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
cs: Správce schránky pro Xfce je již spuštěn.

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
cs: Spustit jej můžete příkazem xfce4-clipman.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
cs: Démon Správce schránky není spuštěn.

en: Are you sure you want to clear the history?
cs: Opravdu chcete vyprázdnit historii?

en: Don't ask again
cs: Příště se již nedotazovat

en: _Clear history
cs: _Vymazat historii

en: Could not generate QR-Code.
cs: Nelze generovat QR kód.

en: _Show full history...
cs: _Zobrazit celou historii...

en: _Clipman settings...
cs: _Nastavení Správce schránky...

en: Contributors:
cs: Přispěvatelé:

en: Clipboard Manager for Xfce
cs: Správce schránky pro prostředí Xfce

en: Unable to open the settings dialog
cs: Nelze otevřít dialogové okno nastavení
