Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (91 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
et: Lõikepuhvri haldur on olemas nii riba jaoks mõeldud pistikprogrammina, kui eraldi rakendusena, mis töötab teatede ribal. Ta salvestab lõikepuhvrisse kopeeritud teksti ja piltide ajaloo. Lisaks on võimalik valitud teksti võrdlemisel etteantud regulaaravaldisega käivitada soovitud toiminguid.

en: Clipboard Manager
et: Lõikepuhvri haldur

en: Clipboard Manager Autostart File
et: Lõikepuhvri halduri automaatse käivituse fail

en: Image
et: Pilt

en: Edit with Gimp
et: Muuda Gimpiga

en: View with Ristretto
et: Vaata Ristrettoga

en: Long URL
et: Täispikk URL

en: Shrink the URL
et: Lühenda URLi

en: Clipboard manager
et: Lõikepuhvri haldur

en: None
et: Mitte midagi

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut
en: Ctrl+V
et: Ctrl+V kasutamisel

note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut
en: Shift+Insert
et: Shift+Insert'i kasutamisel

en: shows actions
et: näitab toiminguid

en: hides actions
et: peidab toiminguid

en: <b>Reset actions</b>
et: <b>Lähtesta toimingud</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
et: Kas oled kindel, et soovid lähtestada toimingute väärtused vaikimisi väärtustega?

en: Enter search phrase here
et: Sisesta otsingufraas siia

note: Insert empty menu item
en: History is empty
et: Ajalugu on tühi

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Clipman History
et: Clipman'i ajalugu

en: _Help
et: _Abi

en: _Settings
et: _Seadistused

en: Clipboard Manager Settings
et: Lõikepuhvri halduri eelistused

en: Customize your clipboard
et: Kohenda oma lõikepuhvrit

en: Clipman Settings
et: Clipmani seadistused

en: _Close
et: _Sulge

en: Sync mouse _selections
et: Sünkroniseeri hiirega tehtud _valikud

en: If checked, selections will be synced with the default clipboard, so you can paste what you select with Ctrl-V. Conversely, manual copies will be synced with the primary clipboard, so you can paste what you copy with middle-click.
et: Kui see eelistus on kasutusel, siis valikud sünkroniseeritakse vaikimisi lõikelauga ning sa saad tehtud valikud Ctrl+V abil asetada. Ning vastupidi, käsitsi kopeerimine sünkroniseeritakse esmase lõikelauaga ja sa saad kopeeritu asetada keskmise hiireklõpsuga.

en: _Persist mouse selections
et: _Jäta hiirevalikud püsivaks

en: If checked, the primary clipboard (middle-click paste) will persist until next selection if current selection is lost (e.g. by left-clicking anywhere in a text area)
et: Kui see eelistus on kasutusel, siis esmane lõikelaud (asetamine keskmise klõpsuga) jääb püsima kuni järgmise valikuni kui praegune valik kaob (näiteks vasak hiireklõps tekstis)

en: _QR-Code support
et: _QR-koodi kasutamise tugi

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
et: Kui see valik on märgitud, siis menüüs kuvatakse hetkel aktiivse lõikepuhvri kirje QR-koodi

en: Automatically paste a selected item from the history
et: Aseta ajaloost valitud kirje automaatselt

en: _Paste instantly:
et: _Aseta kohe

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
et: Aseta menüü hiirekurs_ori juurde

en: Popup the menu at the mouse pointer position: especially useful for the xfce4-popup-clipman command
et: Hüpikmenüü hiirekursori asukohas: eriti kasulik xfce4-popup-clipman käsu jaoks

en: Maximum items:
et: Maksimaalne kirjete arv:

en: <b>Menu</b>
et: <b>Menüü</b>

en: _Behavior
et: _Käitumine

en: <b>_Enable automatic actions</b>
et: <b>_Luba automaatsed toimingud</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
et: Kui see valik on märgitud, siis lõikepuhvris olevaid tekstikirjeid kontrollitakse automaatselt regulaaravaldiste suhtes ning menüü kuvab võimalikke tegevusi.
    Vastupidisel juhul selline menüü tekib vaid "xfce4-popup-clipman-actions" käivitamisel (ja leidub vaste regulaaravaldisele)

en: When the selection is done and the Control key is still pressed down, the popup menu for matched actions will be shown or hidden
et: Kui valik on tehtud ja Control-klahv on jätkuvalt alla vajutatud, siis kuvatakse või peidetakse hüpikaken sobivate toimingutega

en: _Pressing Ctrl during selection:
et: _Ctrl nupu vajutamisel valimise ajal:

en: Add action
et: Lisa toiming

en: Edit action
et: Muuda toimingut

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Reset all actions to the system default values
et: Asenda kõik toimingud süsteemi vaikeväärtustega

en: _Actions
et: _Toimingud

en: <b>Remember history</b>
et: <b>Jäta ajalugu meelde</b>

en: Remember last copied _image
et: Jäta viimati kopeeritud p_ilt meelde

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
et: Kui see valik on märgitud, siis on võimalik ajalukku salvestada ühte pilti

en: _Reorder history items
et: Jä_rjesta ajalugu ümber

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
et: Tõsta viimati kopeeritud tekst ajaloo algusesse, seda saad kasutada vanade kirjete ümber järjestamiseks

en: Re_verse history order
et: Ajaloo _tagurpidi järjekord

en: Reverse order of the history shown in the menu
et: Menüüs kuvatavate kirjete tagurpidi järjestamine

en: Ignore mouse s_elections
et: Eira _hiirega tehtud valikuid

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
et: Kui see valik on märgitud, siis valikuga kopeerimised ei lähe arvesse ja kehtivad vaid kopeerimiskäsu kasutamised

en: Size of the _history:
et: Kirjete arv _ajaloos:

en: H_istory
et: A_jalugu

en: Edit Action
et: Muuda toimingut

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _OK
et: _Sobib

en: Name:
et: Nimi:

en: Pattern:
et: Muster:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
et: Sa võid kasutada käskudes asendusparameetreid  "\1", "\2", jne. Parameeter "\0" tähistab tervet teksti. Regulaaravaldise mustrit saad ankurdada erimärkidega ^$

en: Activate on manual copy instead of selection
et: Valimise asemel käivita käsitsi kopeerimisel

en: By default the action is triggered by a selection: check this option to trigger the action when you make a manual copy instead. Note that in this case, the Control key no longer has any effect.
et: Vaikimisi toiming käivitud valimisel. Selle eelistusega saad toimingu käivitada käsitsi kopeerimisel. Palun arvesta, et sel juhul Control-nupu vajutus enam arvesse ei lähe.

en: <b>Action</b>
et: <b>Toiming</b>

en: Command:
et: Käsk:

en: <b>Commands</b>
et: <b>Käsud</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
et: Sisesta siia kohandatud tekst, nagu näiteks URL, failinimi, vmt.

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: _Disable
et: _Lülita välja

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
et: Käsku „%s“ ei ole võimalik käivitada
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
et: Xfce lõikepuhvri halduri käivitamine ebaõnnestus kuna ta juba töötab.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
et: Xfce lõikepuhvri haldur on juba käivitatud

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
et: Sa võid seda käivitada ka käsuga 'xfce4-clipman'.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
et: Lõikepuhvri halduri deemon ei tööta

en: Are you sure you want to clear the history?
et: Kas oled kindel, et soovid ajaloo kustutada?

en: Don't ask again
et: Ära küsi uuesti

en: Unable to open the Clipman history dialog
et: Ei õnnestu avada clipman'i ajaloo vaadet

en: _Clear history
et: _Tühjenda ajalugu

en: _Clear clipboard
et: _Tühjenda lõikelaud

en: Could not generate QR-Code.
et: QR-koodi loomine ei õnnestunud.

en: _Show full history...
et: _Näita kogu ajalugu

en: _Clipman settings...
et: _Clipmani seadistused...

en: Contributors:
et: Kaasautorid:

en: Clipboard Manager for Xfce
et: Xfce lõikepuhvri haldur

en: Unable to open the settings dialog
et: Seadistuse vaate avamine ei õnnestunud
