Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
hr: Clipboard Manager odnosno Upravitelj međuspremnikom postoji kao dodatak za ploču ili kao samostalna aplikacija koja se izvodi u području obavijesti. Čuva povijest teksta i slika kopiranih u međuspremnik. Uz to pruža mogućnost izvođenja akcija nad određenim tekstom uspoređujeći ga s regexom.

en: Image
hr: Slika

en: Edit with Gimp
hr: Uredi pomoću Gimp-a

en: View with Ristretto
hr: Pogledaj pomoću Ristretto-a

en: Bugz
hr: Pogreške

en: Xfce Bug
hr: Xfce pogreška

en: GNOME Bug
hr: GNOME pogreška

en: Long URL
hr: Dugi URL

en: Shrink the URL
hr: Skrati URL

en: Clipboard manager
hr: Upravitelj međuspremnika

en: None
hr: Nijedan

en: <b>Reset actions</b>
hr: <b>Resetirajte radnje</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
hr: Jeste li sigurni da želite resetirati radnje na sustavom zadane vrijednosti?

en: _Paste
hr: _Zalijepi

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Settings
hr: _Postavke

en: _Close
hr: _Zatvori

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
hr: Ako je označeno, izbornik prikazuje QR-kod trenutno odabranog unosa u međuspremniku

en: Automatically paste a selected item from the history
hr: Automatski zalijepi odabranu stavku iz povijesti

en: _Paste instantly:
hr: _Zalijepi odmah:

en: <b>General</b>
hr: <b>Generalno</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
hr: P_ostavi izbornik na mjesto pokazivača miša

en: <b>Menu</b>
hr: <b>Izbornik</b>

en: _Behavior
hr: _Ponašanje

en: <b>_Enable automatic actions</b>
hr: <b>_Omogući automatske radnje</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
hr: Ako je označen, tekst u međuspremniku će biti uspoređen s regularnim izrazom i izbornik će automatski prikazati moguće radnje.
    Inače će se izbornik pojaviti samo u slučaju poziva "xfce4-popup-clipman-actions" (i podudaranje je pronađeno)

en: Add action
hr: Dodaj radnju

en: Edit action
hr: Uredi radnju

en: Delete action
hr: Izbriši radnju

en: Reset all actions to the system default values
hr: Resetiraj sve radnje na zadane vrijednosti sustava

en: _Actions
hr: _Radnje

en: _Reorder history items
hr: _Promjena redoslijeda stavki povijesti

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
hr: Gurni zadnji kopirani tekst na vrh povijesti, korisno za preuređivanje starih stavki

en: Re_verse history order
hr: Ob_rnuti redoslijed povijesti

en: Reverse order of the history shown in the menu
hr: Obrnuti redoslijed povijesti prikazan u izborniku

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
hr: Ako je označeno,odabiri neće utjecati na povijest osim ručnih kopija

en: Size of the _history:
hr: Veličina _povijesti:

en: H_istory
hr: P_ovijest

en: Edit Action
hr: Uredi radnju

en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: _OK
hr: _U redu

en: Name:
hr: Ime:

en: Pattern:
hr: Uzorak:

en: <b>Action</b>
hr: b>Radnja</b>

en: Command:
hr: Naredba:

en: <b>Commands</b>
hr: <b>Naredbe</b>

en: Regular expression
hr: Regularni izraz

en: _Disable
hr: _Onemogući

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
hr: Nije moguće izvršiti naredbu "%s"
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti povijest?

en: Don't ask again
hr: Ne pitaj ponovno

en: _Clear history
hr: _Obriši povijest

en: Could not generate QR-Code.
hr: Ne mogu generirati QR-kod.

en: _Show full history...
hr: _Prikaži cijelu povijest...

en: Contributors:
hr: Suradnici:

en: Clipboard Manager for Xfce
hr: Upravitelj međuspremnikom za Xfce

en: Unable to open the settings dialog
hr: Nije moguće otvoriti dijalog postavki
