Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (40 entries)

en: Edit with Gimp
ie: Redacter med Gimp

en: View with Ristretto
ie: Vider med Ristretto

en: Bugz
ie: Defectes

en: Xfce Bug
ie: Defecte de Xfce

en: GNOME Bug
ie: Defecte de GNOME

en: Shrink the URL
ie: Contraer li URL

en: Clipboard manager
ie: Gerente del Paperiere

en: None
ie: Null

en: <b>Reset actions</b>
ie: <b>Reverter actiones</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
ie: Esque vu vole reverter li actiones al predefinit valores?

en: _Help
ie: Au_xilie

en: _Close
ie: _Cluder

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
ie: Li menú va monstrar un code QR del selectet element del Paperiere

en: Automatically paste a selected item from the history
ie: Automaticmen collar li últim element ex li diarium

en: _Paste instantly:
ie: Co_llar ínmediatmen:

en: P_osition menu at mouse pointer
ie: Aperter li menú al apuntat_or

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
ie: Si activat, li textu in li Paperiere va esser comparat con expressiones regulari e un menú con possibil actiones va aparir automaticmen.
    Altrimen, li menú va aparir solmen quande «xfce-popup-clipman-actions» es invocat (e un correspondentie esset trovat)

en: Add action
ie: Adjuncter un action

en: Edit action
ie: Modificar li action

en: Delete action
ie: Deleter li action

en: Reset all actions to the system default values
ie: Reverter omni actiones al predefinit del sistema

en: _Reorder history items
ie: _Reordinar elementes del diarium

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
ie: Metter li ultim textu copiat in li cime del diarium, reordinante plu old elementes.

en: Re_verse history order
ie: Re_versat órdine del diarium

en: Size of the _history:
ie: Rete_ner elementes:

en: Edit Action
ie: Modificar li action

en: Name:
ie: Nómine:

en: Pattern:
ie: Mustre:

en: Command:
ie: Comande:

en: <b>Commands</b>
ie: <b>Comandes</b>

en: Regular expression
ie: Expression regulari

en: _Disable
ie: _Depermisser

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
ie: Ne successat executer li comande «%s»
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
ie: Esque vu vole vacuar li diarium?

en: Don't ask again
ie: Ne questionar denov

en: _Clear history
ie: _Vacuar li diarium

en: Could not generate QR-Code.
ie: Ne successat generar un QR-Code.

en: Contributors:
ie: Contributores:

en: Clipboard Manager for Xfce
ie: Gerente del Paperiere por Xfce

en: Unable to open the settings dialog
ie: Ne posset aperter li dialog de parametres
