Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (57 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
kk: Алмасу буфері басқарушысы Xfce үшін панель плагині және хабарламалар аймағындар орындалатын бөлек жеке қолданба ретінде келеді. Ол алмасу буферіне көшірілген құраманың мәтін және суреттер тарихын сақтайды. Сонымен қатар, ол көрсетілген тұрақты өрнектерге сай келетін мәтін табылған кезде белгіленген әрекетттерді орындай алады.

en: Clipboard Manager
kk: Алмасу буферін басқарушысы

en: Clipboard Manager Autostart File
kk: Алмасу буферін басқарушысының автоқосылу файлы

en: Image
kk: Сурет

en: Edit with Gimp
kk: Gimp көмегімен түзету

en: View with Ristretto
kk: Ristretto көмегімен қарау

en: Long URL
kk: Ұзын URL

en: Shrink the URL
kk: URL-ды қысқарту

en: Clipboard manager
kk: Алмасу буферін басқарушысы

en: None
kk: Ешнәрсе

en: <b>Reset actions</b>
kk: <b>Әрекеттерді тастау</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
kk: Әрекеттерді бастапқы мәндерге тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Enter search phrase here
kk: Осында іздеу сөзін енгізіңіз

en: _Paste
kk: Кі_рістіру

en: _Copy
kk: _Көшіріп алу

en: Clipman History
kk: Clipman тарихы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Settings
kk: Ба_птаулар

en: Clipboard Manager Settings
kk: Алмасу буферін басқарушысының баптаулары

en: Customize your clipboard
kk: Алмасу буферіңізді баптаңыз

en: Clipman Settings
kk: Clipman баптаулары

en: _Close
kk: _Жабу

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
kk: Белгіленген болса, мәзірде ағымдағы таңдалған алмасу буфері элементінің QR-коды көрсетіледі.

en: Automatically paste a selected item from the history
kk: Тарихтан таңдалған элементті автокірістіру

en: _Paste instantly:
kk: Л_езде кірістіру:

en: <b>General</b>
kk: <b>Жалпы</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
kk: Мәзірді тышқан курс_оры қасында көрсету

en: Maximum items:
kk: Максималды нәрселер саны:

en: <b>Menu</b>
kk: <b>Мәзір</b>

en: _Behavior
kk: _Мінез-құлығы

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
kk: Таңдалған болса, алмасу буферінің мәтіндері әрқашан тұрақты өрнектермен салыстырылады және қолжетерлік әрекеттер мәзірде автоматты түрде көрсетіледі.
    Болмаса, мәзір тек "xfce4-popup-clipman-actions" шақырылғанда (және сәйкестік табылғанда) көрсетіледі.

en: Add action
kk: Әрекетті қосу

en: Edit action
kk: Әрекетті түзету

en: Delete action
kk: Әрекетті өшіру

en: Reset all actions to the system default values
kk: Барлық әрекеттерді бастапқы мәндерге тастау

en: _Reorder history items
kk: Тари_х элементтерін қайта орналастыру

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
kk: Соңғы көшірілген мәтінді тарих басына қою

en: Re_verse history order
kk: Кері ре_тпен

en: Reverse order of the history shown in the menu
kk: Мәзірде тарих кері ретте көрсетіледі

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
kk: Таңдалған болса, қолмен ерекшелеуден басқа таңдаулар тарихқа әсер етпейді

en: Size of the _history:
kk: Тар_их өлшемі:

en: Edit Action
kk: Әрекетті баптау

en: Name:
kk: Аты:

en: Pattern:
kk: Үлгі:

en: <b>Action</b>
kk: <b>Әрекет</b>

en: Command:
kk: Команда:

en: <b>Commands</b>
kk: <b>Командалар</b>

en: Regular expression
kk: Тұрақты өрнек

en: _Disable
kk: Сө_ндіру

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
kk: "%s" командасын жөнелту мүмкін емес
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
kk: Тарихты өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Don't ask again
kk: Келесі рет сұрамау

en: _Clear history
kk: Тарихты та_зарту

en: Could not generate QR-Code.
kk: QR-кодын генерациялау мүмкін емес.

en: Contributors:
kk: Үлесін қосқандар:

en: Clipboard Manager for Xfce
kk: Xfce үшін алмасу буфері басқарушысы

en: Unable to open the settings dialog
kk: Баптаулар сұхбат терезесін ашу сәтсіз
