Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Clipman
lv: Starpliktuve

en: Clipboard manager
lv: Starpliktuves pārvaldnieks

en: Image
lv: Attēls

en: Edit with Gimp
lv: Rediģēt ar Gimp

en: View with Ristretto
lv: Apskatīt ar Ristretto

en: Long URL
lv: Garš URL

en: Shrink the URL
lv: Saīsināt URL

en: None
lv: Nekas

en: <b>Reset actions</b>
lv: <b>Atiestatīšanas darbības</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
lv: Esat drošs, ka vēlaties atiestatīt darbības uz sistēmas noklusētajām vērtībam?

en: Edit Action
lv: Rediģēt darbības

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. If you don't know regular expressions, have a look at the documentation of Clipman that has an introdution for them.
lv: Jūs varat izmantot aizvietošanas parametrus komandās "\1", "\2" un tā tālāk. Parametrs "\0" nozīmē pilnu tekstu. Ja jūs nezināt regulārās izteiksmes, apskatiet dokumentāciju, kas nāca līdzi Clipman.

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Pattern:
lv: Paterns:

en: The pattern is always anchored within the special characters ^$
lv: Šis modelis ir vienmēr enkurots ar īpašajām rakstzīmēm ^$

en: Activate only on manual copy
lv: Aktivizēt tikai uz rokas kopiju

en: By default the action is triggerred by a selection, check this option to trigger the action only when you make a manual copy
lv: Pēc noklusēta darbības tiek izraisītas pēc atlases, atzīmējiet šo opciju, lai darbības tiktu aktivizētas pēc kopēšanas ar roku

en: <b>Action</b>
lv: <b>Darbība</b>

en: Command:
lv: Komanda:

en: <b>Commands</b>
lv: <b>Komandas</b>

en: Sync _selections
lv: Sinhronizēt a_tlasi

en: If checked, the selections will be synced with the default clipboard in a way that you can paste what you select
lv: Ja atzīmēts, atlase tiks sinhronizēta ar noklusēto starpliktuvi veidā, ka jūs varat ielīmēt to ko atlasāt

en: <b>Behavior</b>
lv: <b>Uzvedība</b>

en: Save on _quit
lv: Saglabāt uz i_ziešanu

en: If checked, this option will restore the history on every new Xfce session
lv: Ja atlasīts, opcija atjaunos vēsturi katrā jaunajā Xfce sesijā

en: If checked, this option allows to store one image inside the history
lv: Ja atzīmēts, opcija ļaus glabāt vienu attēlu iekš vēstures

en: Ignore s_elections
lv: _Ignorēt atlasi

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
lv: Ja atlasīts, tad atlase neietekmēs vēsturi, izņemot tikai ar rokas kopēšanu

en: Size of the _history:
lv: _Vēstures izmērs:

en: <b>History</b>
lv: <b>Vēsture</b>

en: General
lv: Vispārēji

en: Actions
lv: Darbības

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
lv: Nevar izpildīt komandu "%s"
    
    %s

en: Are you sure you want to clear the history?
lv: Esat drošs, ka vēlaties notīrīt vēsturi?

note: Insert empty menu item
en: Clipboard is empty
lv: Starpliktuve ir tukša

en: Contributors:
lv: Atbalstītāji:

en: Clipboard Manager for Xfce
lv: Starpliktuves pārvaldnieks Xfce videi

en: Unable to open the settings dialog
lv: Neizdevās atvērt uzstādījumu dialogu
