Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Clipboard Manager provided as a panel plugin for Xfce and as a standalone application running in the notification area. It keeps a history of text and images of content copied to the clipboard. It also has a feature to execute actions on specific text selection by matching them against regexes.
sk: Správca schránky vo forme zásuvného modulu panela XFCE a ako samostatná aplikácia spustená v informačnej oblasti. Uchováva históriu obsahu textu a obrázkov kopírovaných do schránky. Poskytuje aj možnosť spúšťania akcií na výbere textu, ktorý zodpovedá regulárnym výrazom.

en: Clipboard Manager
sk: Správca schránky

en: Clipboard Manager Autostart File
sk: Súbor automatického spustenia správcu schránky

en: Image
sk: Obrázok

en: Edit with Gimp
sk: Upraviť v aplikácii Gimp

en: View with Ristretto
sk: Zobraziť v aplikácii Risttretto

en: Bugz
sk: Chyby

en: Xfce Bug
sk: Chyba Xfce

en: GNOME Bug
sk: Chyba Gnome

en: Long URL
sk: Dlhá URL

en: Shrink the URL
sk: Skrátiť URL

en: Clipboard manager
sk: Správca schránky

en: None
sk: Žiadne

en: <b>Reset actions</b>
sk: <b>Obnoviť akcie</b>

en: Are you sure you want to reset the actions to the system default values?
sk: Naozaj chcete obnoviť akcie na predvolené systémové hodnoty?

en: Enter search phrase here
sk: Sem zadajte hľadanú frázu

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: Clipman History
sk: História programu Clipman

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Settings
sk: _Nastavenia

en: Clipboard Manager Settings
sk: Nastavenia správcu schránky

en: Customize your clipboard
sk: Prispôsobuje vašu schránku

en: Clipman Settings
sk: Nastavenia programu Clipman

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: Sync mouse _selections
sk: Synchronizovať výbery m_yšou

en: _QR-Code support
sk: Podpora _QR kódov

en: If checked, the menu shows a QR-Code of the currently selected clipboard entry
sk: Ak je zaškrtnuté, v ponuke sa zobrazí QR kód aktuálne vybraného záznamu schránky

en: Automatically paste a selected item from the history
sk: Automaticky vložiť vybranú položku z histórie

en: _Paste instantly:
sk: _Vložiť okamžite:

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: P_osition menu at mouse pointer
sk: _Umiestniť ponuku pri ukazovateľ myši

en: Maximum items:
sk: Maximum položiek:

en: <b>Menu</b>
sk: <b>Ponuka</b>

en: _Behavior
sk: _Správanie

en: <b>_Enable automatic actions</b>
sk: <b>_Povoliť automatické akcie</b>

en: If checked, the clipboard texts will be matched against regular expressions and a menu will display possible actions automatically.
    Otherwise the menu will only appear when calling "xfce4-popup-clipman-actions" (and a match was found)
sk: Ak je zaškrtnuté, text schránky bude otestovaný na zhodu s regulárnymi výrazmi a ponuka automaticky zobrazí možné akcie.
    Inak sa ponuka zobrazí iba pri vyvolaní akcií "xfce4-popup-clipman-actions" (a je nájdená zhoda)

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: Edit action
sk: Upraviť akciu

en: Delete action
sk: Odstrániť akciu

en: Reset all actions to the system default values
sk: Obnoviť všetky akcie na hodnoty predvolené systémom

en: _Actions
sk: _Akcie

en: <b>Remember history</b>
sk: <b>Zapamätať históriu</b>

en: Remember last copied _image
sk: Zapamätať naposledy kopírovaný o_brázok

en: If checked, this option allows one to store one image inside the history
sk: Ak je táto voľba zaškrtnutá, bude umožnené uložiť jeden obrázok do histórie

en: _Reorder history items
sk: Znovu uspo_riadať položky histórie

en: Push last copied text to the top of the history, useful to reorder old items
sk: Vložiť naposledy kopírovaný text navrch histórie, čo je užitočné pre opätovné usporiadanie starých položiek

en: Re_verse history order
sk: Ob_rátiť poradie histórie

en: Reverse order of the history shown in the menu
sk: Obrátiť poradie zobrazenej histórie v ponuke

en: Ignore mouse s_elections
sk: Ignorovať výbery _myšou

en: If checked, the selections won't affect the history except the manual copies
sk: Ak je zaškrtnuté, výbery neovplyvnia históriu, okrem ručného kopírovania

en: Size of the _history:
sk: Veľkosť _histórie:

en: H_istory
sk: H_istória

en: Edit Action
sk: Upraviť akciu

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Name:
sk: Názov:

en: Pattern:
sk: Vzorka:

en: You can use the substitution parameters "\1", "\2" and so on in the commands. The parameter "\0" represents the complete text. The pattern is always anchored within the special characters ^$
sk: V príkazoch môžete použiť nahradzujúce parametre „\1“, „\2“ atď. Parameter „\0“ reprezentuje úplný text. Vzorka je vždy zakotvená v špeciálnych znakoch ^$

en: <b>Action</b>
sk: <b>Akcia</b>

en: Command:
sk: Príkaz:

en: <b>Commands</b>
sk: <b>Príkazy</b>

en: Type here your custom text, for example a URL, a filename, etc.
sk: Sem zadajte váš vlastný text, napríklad URL, názov súboru, atď.

en: Regular expression
sk: Regulárne výrazy

en: _Disable
sk: _Zakázať

en: Unable to execute the command "%s"
    
    %s
sk: Nedá sa spustiť príkaz "%s"
    
    %s

en: Could not start the Clipboard Manager Daemon because it is already running.
sk: Nepodarilo sa spustiť démona správcu schránky, pretože už je spustený.

en: The Xfce Clipboard Manager is already running.
sk: Správca schránky prostredia Xfce je už spustený.

en: You can launch it with 'xfce4-clipman'.
sk: Môžete ho spustiť pomocou príkazu „xfce4-clipman“.

en: The Clipboard Manager Daemon is not running.
sk: Démon správcu schránky nie je spustený.

en: Are you sure you want to clear the history?
sk: Naozaj chcete vyčistiť históriu?

en: Don't ask again
sk: Nepýtať sa znova

en: _Clear history
sk: Vy_mazať históriu

en: Could not generate QR-Code.
sk: Nepodarilo sa vygenerovať QR kód.

en: _Show full history...
sk: _Zobraziť úplnú históriu...

en: _Clipman settings...
sk: _Nastavenia programu _Clipman...

en: Contributors:
sk: Prispievatelia:

en: Clipboard Manager for Xfce
sk: Správca schránky pre Xfce

en: Unable to open the settings dialog
sk: Nedá sa otvoriť dialóg nastavení
